Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Dreanor Mekanik Başvurular

micha

Öne çıkan mesajlar

micha said:

Kardeşim wow'un kendisinin classic UL'ini seviyorum. Allah allah ya vatan millet meselesi oldu. Açarsın bakarsın Armory'den tankı görürsün. Bizde biliyoruz elvui var zart var zurt var. Kolayı sevmiyorum.Z ve X tuşlarında bind olarak başka makro var .

Twitter:mekanikguild

kardeş sen çok yanlış gelmişsin, banane z deki macrondan, ui zevkinden? Healthstone bindsız LOH salva hop bindsız diyorum, biliyorum elvui kaynımda da var diyorsun. LOH at da ölme raidin wipe olmasın diye düşünüyorum vatandaşa hizmet amacı ile başka bir gayem yok.

Ha bi de bişi diycem armory artistigine girersen en uzağa ben işerim :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

micha said:

Kardeşim wow'un kendisinin classic UL'ini seviyorum. Allah allah ya vatan millet meselesi oldu. Açarsın bakarsın Armory'den tankı görürsün. Bizde biliyoruz elvui var zart var zurt var. Kolayı sevmiyorum.Z ve X tuşlarında bind olarak başka makro var .

kardeş sen çok yanlış gelmişsin, banane z deki macrondan, ui zevkinden? Healthstone bindsız LOH salva hop bindsız diyorum, biliyorum elvui kaynımda da var diyorsun. LOH at da ölme raidin wipe olmasın diye düşünüyorum vatandaşa hizmet amacı ile başka bir gayem yok.

Sana özel mesaj attım. Seninle herhangi bir polemiğe girmek istemiyorum. Bana göre haklı ve haksız olduğun yanlar var.Burada screen shot'ı alıpta meydan malı muamelesi yapılmasına sinirlendim. Tecrüben vardır iyi oyuncusundur eleştirebilirsin eyvallah.
Ancak eleştiri boyutunu aşan kişiler topic'in amacının dışına çıkıyor ve ne yazıkki rencide ediyor. Gerek yok. O bahsettiğin LOH BOM Salvo kardeşim 8 tuşlu mouse 'da ayarlı. Razer mouse'un varsa konuşalım. ;)

Son olarak , HC progress'de bu karaktere çakıp geçmiş olabilirsin. Bizim amacımız guild olarak bunu yapabilmek. Bireysel hareket etseydim kurabileceğin pugla veya çıkarabileceğim main 10man kadro ile HC achiv çakar geçerdim.
Biz guild için toplum için oynayıp guild progress için çabalıyoruz.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Ragefreakyo said:

micha said:

Sana özel mesaj attım. Seninle herhangi bir polemiğe girmek istemiyorum. Bana göre haklı ve haksız olduğun yanlar var.Burada screen shot'ı alıpta meydan malı muamelesi yapılmasına sinirlendim. Tecrüben vardır iyi oyuncusundur eleştirebilirsin eyvallah.
Ancak eleştiri boyutunu aşan kişiler topic'in amacının dışına çıkıyor ve ne yazıkki rencide ediyor. Gerek yok. O bahsettiğin LOH BOM Salvo kardeşim 8 tuşlu mouse 'da ayarlı. Razer mouse'un varsa konuşalım. ;)

Son olarak , HC progress'de bu karaktere çakıp geçmiş olabilirsin. Bizim amacımız guild olarak bunu yapabilmek. Bireysel hareket etseydim kurabileceğin pugla veya çıkarabileceğim main 10man kadro ile HC achiv çakar geçerdim.
Biz guild için toplum için oynayıp guild progress için çabalıyoruz.

Saygılar

Şu kısmı anlayamadım ben. Dediğin adam da zaten bireysel yapmamıştır onları?
Sosyal ağlarda paylaş

ya oglum bireysel olarak yaparsın yukarda bold yazdıgın şeyi.. bakarsın general chat'e millet her gün bas bas bagırıyor girersin bi hc progress'e grupta iyiyse keser geçersin..
PUG yani bunun adı ... adam onu diyo yani sana .. olay pug la yapmak degil guild olarak yapmak muhim diyo.

Guild olarak yapmadıgın her hareket BİREYSEL'dir bu oyunda.

guild adı altında yaparsan toplumsal/kitlesel (ne diyosan adına artık) başarı olur.. yoksa o pug'la yaptıgın hc deki adam 2 gün sonra seni hatırlamaz bile..
Sosyal ağlarda paylaş

Sorma kardeşim ya..hergün onbin tane pug normal ve heroic garrosh kesiyor heryerde haklısın artık absürt olmuş bu iş..

adam normal garrosh'a bile adam ararken armorysine bakıyor achivement link istiyor.. Serious Group teamspeak must diyor zart zurt..

Çok yaygın degil şuan tahmin ettigin gibi heroic garrosh pug olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

heh millet flex te bile wipe fest yaşıyor . bakıyorsun ilvl 550-570 arası adamların. sonra leave çekiyorsun ! ki düşün normal veya HC girdigin de neler oluyor.

Tüm bossları Pug ile her türlü kesersin ,kesersin ama çektigin sorunlar guild ile kestigindeki sorunların on bin katı olur sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

ya oglum bireysel olarak yaparsın yukarda bold yazdıgın şeyi.. bakarsın general chat'e millet her gün bas bas bagırıyor girersin bi hc progress'e grupta iyiyse keser geçersin..
PUG yani bunun adı ... adam onu diyo yani sana .. olay pug la yapmak degil guild olarak yapmak muhim diyo.

Guild olarak yapmadıgın her hareket BİREYSEL'dir bu oyunda.

guild adı altında yaparsan toplumsal/kitlesel (ne diyosan adına artık) başarı olur.. yoksa o pug'la yaptıgın hc deki adam 2 gün sonra seni hatırlamaz bile..

Beni çok iyi anlamışsın teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş beni tanımıyor oyunda ne yapıp ne ettigimi bilmiyor olabilir, bu çok normal. Beni kendi başıma oynayan pr0 guildlerde slackleyip, carried by pr0s mottosuyla tek tabanca takılan biri olduğumu sanabilir ona göre cevap da verebilir bunların hiç birisi sıkıntı degil.

Ancak çok uzun bir süredir senin gibi çakma ui konusunda yalan söyleyenlerin applicationlarını ince eleyip sık dokuduğum için çok kolaylık ile yalan söyledigini daha ilk ui resmini koyduğun anda anlamış fakat yüzüne vurmamıştım. 2. ui'yi koydugunda zaten emin oldugum yalanın pekişti fakat yine yüzüne vurmadım, ancak gelip de bıdıdıbdııdıd uzattıgın için sana kemal kılıçdaroğlu taklidi yapıp belgeler ile seni susturacağım.

http://i.imgur.com/0seWJZG.png

Bu iki ui arasındaki fark. İlk Uİ'de (classic ui de keybindlar ya komple gözükür ya hiç gözükmez) 1 tane naga kullandım ve bozdum. Naga'da bind atadıgın zaman tuşun üst tarafında koymuş oldugun bind yazar. Bind yazmadan mouse ile macro ile düşünce gücü ile telekinezi ile hiçbir şekilde o skilli atamazsın. Ancak clicker olman gerekir.

2. Ui'de ise bindlı oldugunu iddia ettigin skillerin yarısını bi günde değiştirmişsin loh moh avengers alayı değişmiş ve bind olmayanlara bind atama ihtiyacı duymuşsun dalga geçilince.

Ben sana daha iyi bi tank olman için kendin için bind ata demiştim halbuki. Madem clickersın ve stream açıyorsun, millet dalga geçince üste çıkmaya çalışma, yarın ben olmam başka biri gözüne sokar bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...