Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Dreanor Mekanik Başvurular

micha

Öne çıkan mesajlar

micha said:

Biri raid yönetecek yok abi bunlarla olmaz der raid lideri guildden çıkar sonra tekrar girer. Sonra ben social olayım bu baskıya dayanamıyorum der.

GM geride kalsın biz herşeyi tıkır tıkır götürürüz derler . Bu sefer herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Bir güzelde drama yaşanır.Komple böyle guildi götürürler.

Bundan yaklaşık 3 hafta önce bir gün alt Warrior'umla raidde iken bir whisper gelir bende türk görünce sevinir ve whisper atarım. ToT HC yapmaya çalışmaktadırlar ve yardım amaçlı raidlerine girerim 2 boss anca keseriz. Devamımda guilde gelmem için israr edilir ve alt charimla kendi guildim çıkıp Mekanik'e girerim. Mutlu mesut gider uyurum yeni insanlar diye sohbet edecek birileri. Ertesi gün olur. Guilde gelirim Sen officer'sın ve Raid Leader'sin derler sinirli ve benim kendi guildim oldugumu herkeze açıklarım. ısrar üzerine kabul ederim. Raid yönetmeye başladıgım anda şikayetler gelir ısrar eden herkez şikayetçi olur guildden çıkarım tekrar gel diye ısrar edilir tekrar gelirim ve tekrar yetkiyi verirler. yaklaşık 2 hafta böyle dewam etmektedir. ama bu sırada kimse ne officer chat okur ne birşey yapar alınan kararlar officer kanalda degil 25 man kanaılda milletin önünde yapılır. Officer kanalda alınan kararlar GM tarafndan degiştirilip üzerine birşeyler eklenip raidde anlatır ve hepimizin kararı oldugu söylenir (yada çarptırılarak.) diğer officer arkadaşta bende aynı düşüncededir ve en son olay günü raid over verelim derler ve raid over verir guild çıkarım guild master denilen micha arkadaşımız skype a cağırır ve tekrar ikna eder beni ve guild alır tekrar ve direk officer yapar bende anlatırım derdimi gelir burda kendini haklı çıkarak şeyler yazar beni deli eder tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

drama'ya musade eden guild masterdır raid zamanı.. Raide invite alan her personel teamspeak yada benzeri bir konuşma programına katılmaya mecburdur. gelmiyecem diye trip atiyorsa kurallar açık ve nettir. -1000 ep verelim 3 kişi kaybederiz diye birşey yoktur. varsada böyle patlar . 2 mesele madem birşeye dewam etmek istiyorsun sanki devlet yönentiyorsun basin açıklaması yapıorsun burda kendini küçük düşürüorsun.

Sertcocuk said:

clicker tank, en sevdiğim

buda içimde kalmıştı bardaki skillere tıklıyabilirsinde interruptuda spellbooktan mı yapıon Rebuke nerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:

buda içimde kalmıştı bardaki skillere tıklıyabilirsinde interruptuda spellbooktan mı yapıon Rebuke nerde.

Avengers Shield has an interrupt component.

Hammer of Justice can be talented to interrupt stun-immune mobs.

Arcane Torrent (Blood Elf racial) interrupts.

Between the three, (or two) you should be able to interrupt a lot of stuff, especially if you have Gand Crusader to reset AS occasionally.
Sosyal ağlarda paylaş

zergling

Zergling said:

drama'ya musade eden guild masterdır raid zamanı.. Raide invite alan her personel teamspeak yada benzeri bir konuşma programına katılmaya mecburdur. gelmiyecem diye trip atiyorsa kurallar açık ve nettir. -1000 ep verelim 3 kişi kaybederiz diye birşey yoktur. varsada böyle patlar . 2 mesele madem birşeye dewam etmek istiyorsun sanki devlet yönentiyorsun basin açıklaması yapıorsun burda kendini küçük düşürüorsun.

Sertcocuk said:

clicker tank, en sevdiğim

bu yazılı olanların altına imzamı atarım arkadaş. kuralları uygulayamama bahanesi olarak, "ama abi o benim en iyi healerim" diyorsan, sonuçlarına böyle katlanırsın. bşından beri dedik adamı at dıye. kalkmış burda bir de abisine dedik diye ahkam kesiyor hala. dedikleri adam ilkokul bebesi ya elinden tutup okula götüreceğiz.

INTERREUPT KANK PLZ
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı avenger shield 7/24 açık değil. Proc beklersin artık. Tamam interrupt eder ama avenger shield interrupt için saklanmaz. Adam aggroyu tutamaz.

Hammer of Justice'ı bossa atıyorsan Allah olmuş o char zaten iki vuruşta bossu kesmesi lazım.

Arcane Torrent'te 2dk cd. Biraz kasar. Combat zaten 3dk.

micha said:

Zergling said:

Between the three, (or two) you should be able to interrupt a lot of stuff, especially if you have Gand Crusader to reset AS occasionally.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Zergling said:

Rebuke Global CD'da değil ama
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ahahah şu healerın attığı tribin potansiyeline eşit bir anım var.
Oyuna arkadaşlarla başladığımız 2. yada 3. günü rfc de str veren bir cloth item düşer partyde warrior harici herkes cloth bu arada neyse birisi kazanır ve warrior arkadaş s..erim oynayacağınız oyunu str tank stat sanki bilmiyorsunuz AMK deyip partyden çıkıp 1 hafta bizle takılmamıştı.
Şunu duyunca bu anım depreşti ahahldskf
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Can biz mutluyuz kardeşim böyle. Gideceği olan adamlar gitti. Gelmiyorsa yapmıyom raid ben guildden de çıkıyom eyvallah abi.
3 kere bu drama'yı sen yaşattın. :)
Canın sağolsun devam social'a çektim leave'de çekebilirsin.

drama queen bendim tamam niye geri aldınız arkadaş...
Hala anlamadın verilen karar içerde kalır...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...