Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Dreanor Mekanik Başvurular

micha

Öne çıkan mesajlar

Drama o kadar kalitesiz ki, ama sanki recep ivedik gibi insanı yine de güldürüyor heahae.

Eniac sen guildindeki raid yaptıgın oyun oynadıgın adama gidip de suratına konuşmak yerine böyle forumlarda konuşursan hangi oyuncuna nasıl güven inşa edeceksin ileride? Hangi guildde gördün gm'in oyuncularına forumdan salladığını ?

Kemik kadro da baya sağlammış garrosh 10m kesmek için kenarda tank oturtup pug tank aldığına göre :)

Can rotscream chokella olan can değil mi ? Ulan 2008'de de emo yapıp guildden çıkmıştın almamıştı sadu seni geriye dfss
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Drama o kadar kalitesiz ki, ama sanki recep ivedik gibi insanı yine de güldürüyor heahae.

Eniac sen guildindeki raid yaptıgın oyun oynadıgın adama gidip de suratına konuşmak yerine böyle forumlarda konuşursan hangi oyuncuna nasıl güven inşa edeceksin ileride? Hangi guildde gördün gm'in oyuncularına forumdan salladığını ?

Kemik kadro da baya sağlammış garrosh 10m kesmek için kenarda tank oturtup pug tank aldığına göre :)

Can rotscream chokella olan can değil mi ? Ulan 2008'de de emo yapıp guildden çıkmıştın almamıştı sadu seni geriye dfss

almamıştı derken ? guild patlıyana kadar ben o guildde idim bende kemal kılıçdaroglu gibi mi olayım engin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlat akşam seni GM yapayım. Abi bu ne ya . Raid Leader'sin officer'sin at o zaman alla alla. Olm ben ne ısrar edicem senin karakterin yok mu? Gelmek gelmemek.Biz sana vazgeçme gel diyoruz geliyorsun . Biz sana bu zamana kadar git demedik.

Regime'de 13/14 HC zevk almıyorum ortamına burdayım diyorsun bir yandan zırvalıyon len.

Neyse sağlık olsun gençler. Akşama healer çıkarsa biraz soo hc tadı bakarık.
Sosyal ağlarda paylaş

LonelyWolf said:

Ragefreakyo said:

yanlış olmasın kenarda oturan tank kendisi

He ya . Olm hala beni tanımamışsın ben egolu bir herif olsam. Faşist sayko olsam sen çık ben giriyorum derim. En doğalda hakkım gm'im kıyarım. Almışım Garrosh kill zaten önceden guildde 7 kişi ile neyin afrası .Gökten inmedi herhalde garrosh kill.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

LonelyWolf said:

Ragefreakyo said:

yanlış olmasın kenarda oturan tank kendisi

He ya . Olm hala beni tanımamışsın ben egolu bir herif olsam. Faşist sayko olsam sen çık ben giriyorum derim. En doğalda hakkım gm'im kıyarım. Almışım Garrosh kill zaten önceden guildde 7 kişi ile neyin afrası .Gökten inmedi herhalde garrosh kill.

az televizyon izle, kafan bulanmış, teyyo'ya benzemişin
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:

Ragefreakyo said:

bikaç saat almamıştı işte t. geçmiştik onu hatırladım

gel dediler geldim bitti herkes özgür degil mi gitmekte? köle falan mıyız anlamadım ne demek istiyorsun?

Can yak sigara salla. Freedom is not freedom . Karışmıyorum. Her zamanki gibi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Zergling said:

Ragefreakyo said:

bikaç saat almamıştı işte t. geçmiştik onu hatırladım

gel dediler geldim bitti herkes özgür degil mi gitmekte? köle falan mıyız anlamadım ne demek istiyorsun?

oglum quote fail yapıp beni dramaniza alet etmeyin :D

dramaya alet etmiyoruz seni sen popcorn al izle
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Hatırlat akşam seni GM yapayım. Abi bu ne ya . Raid Leader'sin officer'sin at o zaman alla alla. Olm ben ne ısrar edicem senin karakterin yok mu? Gelmek gelmemek.Biz sana vazgeçme gel diyoruz geliyorsun . Biz sana bu zamana kadar git demedik.

Regime'de 13/14 HC zevk almıyorum ortamına burdayım diyorsun bir yandan zırvalıyon len.

Neyse sağlık olsun gençler. Akşama healer çıkarsa biraz soo hc tadı bakarık.

yetkim yoktu guild kick keşke olaydı buralarda maskara olmazdı guild.
Sosyal ağlarda paylaş

LonelyWolf said:

micha said:

Cem son lafı vurdun gittin ya. Vurmadan evvel mesela insanlarında görüşünü alsaydın. Memo'lar gitti onun garezi farklı yukarda yazıyor. Kendi bilir.

"zafer sustur şunu" dedikten sonra mı? görüş alacaktım. hahahaha küçük teyyo ya

Günün özeti alper saçmaladı. Herkesde bunu böyle biliyor. Gavura sattı vatandaş. Ayrıca tavır üslubda kötüydü.Karakteri guildden çıkarmak nedir abi. Neyse geçmiş ola.

Level 75 aralığında charı olan
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Ahahah.
Drama yok ya herkes memnun halinden makaraya sardı insanlar.Ciddiye almıyorum.

Bu ney kendini mi telkin ettin burda yoksa, bu adam gerçekten mini tayyo çıktı.

10 sayfa shitstormdan sonra drama yok deyip arada catastrophe'a sallayıp çıkan çıkmayan oyuncuların arkasından sallaması,
gezi parkında olay molay yok herşey kontrolümüz altında açıkmalamasına ve daha sonra abd'ye sallayıp gündem değiştirip bülent arınca arkasından sallaması gibi aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın guild'ten çıkardığı karakteri seninle alakası olmayan bir karakter. üstüne healer ile raid'lere gelmeye devam edeceğini de belirtti. ve her ne şart altında olursa olsun. bir kişi TS'ye gelmedi diye RAID OVER beyler dağılın, oradaki diğer 24 kişiye büyük ayıptı. ben başından beri savunmadım yaptığı şeyi savunmayacağımda fakat adam ts'ye gelmedi beyler raid yapamayız diye bir şey olamaz. adamı replace edersin, hızını alamadın mı kick'lersin guild'ten fakat hakaret etmeye, küfür etmeye başlarsan sen zaten tümden kaybetmişsin demektir. he adamı nasıl replace edeyim abi diyorsan dünkü gibi o zaten başlı başına bir fiyaskodur.

kaldı ki daha önce epgp de, dkp'de kullanan yerlerde oynadık bu oyunu. adamı puglarsın. ihtiyacı olan item'i rolletirsin. atla deve değildir. he senin ki biraz daha geçinmeye gönlüm yok havaları. he zaten birkaç gün önce 10m HC martavallarını kaçırmıştın bana ağzdından, bahane oldu işte, 25m adam yok 10m yapalım beyler gibi.

10man HC yapacaksan önce healer bul, sonra kur grubunuda benden naçizane bir tavsiye.
Sosyal ağlarda paylaş

LonelyWolf said:

adamın guild'ten çıkardığı karakteri seninle alakası olmayan bir karakter. üstüne healer ile raid'lere gelmeye devam edeceğini de belirtti. ve her ne şart altında olursa olsun. bir kişi TS'ye gelmedi diye RAID OVER beyler dağılın, oradaki diğer 24 kişiye büyük ayıptı. ben başından beri savunmadım yaptığı şeyi savunmayacağımda fakat adam ts'ye gelmedi beyler raid yapamayız diye bir şey olamaz. adamı replace edersin, hızını alamadın mı kick'lersin guild'ten fakat hakaret etmeye, küfür etmeye başlarsan sen zaten tümden kaybetmişsin demektir. he adamı nasıl replace edeyim abi diyorsan dünkü gibi o zaten başlı başına bir fiyaskodur.

kaldı ki daha önce epgp de, dkp'de kullanan yerlerde oynadık bu oyunu. adamı puglarsın. ihtiyacı olan item'i rolletirsin. atla deve değildir. he senin ki biraz daha geçinmeye gönlüm yok havaları. he zaten birkaç gün önce 10m HC martavallarını kaçırmıştın bana ağzdından, bahane oldu işte, 25m adam yok 10m yapalım beyler gibi.

10man HC yapacaksan önce healer bul, sonra kur grubunuda benden naçizane bir tavsiye.

Yok biz healersız gidicez. Sanane çokmu düşünür oldun şimdi. Çok incesin. Guildi dağıtan hareketler yap sonra öneride bulun.

Şişirmeyin şurayı konu başlığına dönmek istiyoruz biraz saygı gösterin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...