Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bonzai Lobisi

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

Bu işte eski cigara kullanan dayıların ,mal bulamama üzerine bonzai satıcılarına karşı başlattığı bir ayaklanma olabilir.Tekrardan ülkemizin cahil ,yaşı küçük gençlerinin kullanılmasıda manidar.

Evet ,gençlerimize sentetik içiriyorlar bunuda yaptılar,bunuda gördük.Ama Elhamdülillah bununda üstesinden geleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

yav said:

bu niye bu kadar gidiyo anlam veremiyorum, çok mu ucuz?

Çok ilginçtir kendisi. Çok az tırnağın yarısı kadar koyarsın 1 saat kafa gider. 1 fırta adamı alır götürür.

Dozu fazla kaçırırsın ölüme kadar götürür.

Çok tehlikeli bir maddedir. Kimse kullanmasın denemesin bile. O kadar diyorum.

Bayılanı, ölüm tribine girenini gördüm.

1 saat mi gidiyo :( o kafadan bende istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

geçen kovadan defalarca aşırı dozda çektim epeyce dumanı da içimde tuttum bırakmadım hep bilmeden... nabzım 185e çıktı, gözlerim görmez oldu.bacaklarım tutmadı. ölüyorum diye tribe girdim. en kötüsü de arkamdan haber olacak, aileye rezil olacam millet bok yoluna gitti diyecek, bundan adam olmaz diyenler haklı çıkacak diye üzüldüm o an ölmekten çok. kulaklarımda büyük bir uğuldama oldu. telefondan ambulans cagıracaktım numarayı ceviremedim bir türlü, başımda büyük bir ağrı vardı çatlayacak gibiydi sonra başım ortadan ikiye çatlayıp ayrıldı içinden beynim çıktık onu da limonlayıp meze yaptık yanında rakı içip muhabbeti bitirdik şaka lan şaka bonzai de ne amk...
ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

Sequo said:

yav said:

bu niye bu kadar gidiyo anlam veremiyorum, çok mu ucuz?

Çok ilginçtir kendisi. Çok az tırnağın yarısı kadar koyarsın 1 saat kafa gider. 1 fırta adamı alır götürür.

Dozu fazla kaçırırsın ölüme kadar götürür.

Çok tehlikeli bir maddedir. Kimse kullanmasın denemesin bile. O kadar diyorum.

Bayılanı, ölüm tribine girenini gördüm.

1 saat mi gidiyo :( o kafadan bende istiyorum

Bak yemin ederim istenilecek bir şey değil.

Denedim. Herkese ibret olsun. toplamda 5 kere falan denedim. ilk 4 ü çok güzeldi çünkü dozajı iyi ayarlanmıştı.

5. yi kafam zaten güzelken kendim hazırladım ama o kafayla dozajı hafif olarak artırmışım farkında bile değilim.

Çok değil tam 15 sn sonra öyle bir tribe girdimki yatağa oturdum olduğum yerde sallanmaya başladım.

Etrafa baktım sanki gerçek yaşamda değildim de bir ruh olarak izliyordum kendimi görüyordum. Ölecem sandım herşey sallanıyordu eğer yatağa uzanırsam kesin ölecektim.

Bi an dedim ki hayır bu geçecek sonra birden kötümser hale geldim hayır dedim geçmeyecek ölecem ve ölüm böyle bişey.

Çok kötü bir andı. Emekleye emekleye muz yemeye gittim. Çünkü muz etkisini azaltıyordu. 4 tane muz yedim emekleyerek evin 1 kat altına inip dolaba gittim.

Çok kötüydü. Ateist bir insanım ve ne kadar dua biliyorsam hepsini ettim.

Ölmemek için hayat güzeldi. Oğlumu düşündüm eşimi düşündüm vs.

Allah'a yalvardım. Oturdum ağladım. Çok korktum.

15 dk sonra kafam düzelir gibi oldu hemen gittim bonsai poşetini tuvalete döktüm ve bir daha uyuşturucu herhangi bir madde kullanmamaya yemin ettim.

Kesinlikle.

İlk defa anlatıyorum ve o günden sonra kesinlikle uyuşturucu madde bünyeme sokmadım. Hiç bir kuvvette sokturamaz.

Her türlüsünü denedim beni bonsai tövbe ettirdi.

Sakın diyorum arkadaşlar. SAKIN!

Kullanmayın. Gidin ot için başka bişey için ama bonsai hayır. Hayat güzel gerçekten ve biraz araştırırsanız ölen kişi sayısının eroine oranla ne kadar daha fazla olduğunu görürsünüz.

Merak etmeyin ettirmeyinde.
Sosyal ağlarda paylaş

1.5-2 sene kullandım hacı bonzai jama ve türevlerini yanında diğer kimyasallarla beraber,zaten 6 yıllık bi keş geçmişim vardı hiçte 1 saat kafa yaşamadım. noob kafası dğl yani o kafadan istiyorum derken onu demek istemiştim.İşin özüne gelirsek kafa yaşamayı herşeyin önünde tutan biriydim zamanında ve gerçekten bonzai bırakınca bi kaç ay diğer weed türevleri tabi low geliyo ama,normale dönünce "iyiki bırakmışız lan" dedirtti.Noob tier kullanıcılara kesinlikle önermiyorum uzak dursunlar esrar içsinler :D

http://www.youtube.com/watch?v=JGZ8QjxSKTg

şu dayıdan feyz alsınlar aksofdkaos

he bide indoor olayına geçmek istiyenler özel mesaj atabilirler yardımcı olurum
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

1.5-2 sene kullandım hacı bonzai jama ve türevlerini yanında diğer kimyasallarla beraber,zaten 6 yıllık bi keş geçmişim vardı hiçte 1 saat kafa yaşamadım. noob kafası dğl yani o kafadan istiyorum derken onu demek istemiştim.İşin özüne gelirsek kafa yaşamayı herşeyin önünde tutan biriydim zamanında ve gerçekten bonzai bırakınca bi kaç ay diğer weed türevleri tabi low geliyo ama,normale dönünce "iyiki bırakmışız lan" dedirtti.Noob tier kullanıcılara kesinlikle önermiyorum uzak dursunlar esrar içsinler :D

http://www.youtube.com/watch?v=JGZ8QjxSKTg

şu dayıdan feyz alsınlar aksofdkaos

he bide indoor olayına geçmek istiyenler özel mesaj atabilirler yardımcı olurum

Benim o kadar bir geçmişim yok. Maksimum 2-3 ay uyarıcı madde aldım bonsai ile de son verdim.

Daha da işim olmaz diyorum. Sağlam kafa tribi her zaman daha iyidir:)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ne kadar çok cool adam varmışta haberimiz yokmuş ya.

abi kullanan adam cool dğl bence,benim bütün yuvadan tut ilkokul lise mise bütün çevrem erken başladık bu işlere,ama hiç kendimizi cool görmedik.Hatta 6-7 aylık ara verme süreçlerinde baya leşmişiz olm diyoduk.O senin nacizane bakış açın.Bence gayet normal insanlar kafa peşinde koşan kişiler.Sen araba kovalarsın öbürü ev kovalar diğeri kafasını kovalar gününü kurtarmaya bakar falan filan.Dışardan öyle gözüktüğünü düşünmüyorum.Öyle olma çabasında olanlar varsada onlar sırıtır zaten,Alışmadık dötte don durmaz şekli
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

bingildak said:

ne kadar çok cool adam varmışta haberimiz yokmuş ya.

abi kullanan adam cool dğl bence,benim bütün yuvadan tut ilkokul lise mise bütün çevrem erken başladık bu işlere,ama hiç kendimizi cool görmedik.Hatta 6-7 aylık ara verme süreçlerinde baya leşmişiz olm diyoduk.O senin nacizane bakış açın.Bence gayet normal insanlar kafa peşinde koşan kişiler.Sen araba kovalarsın öbürü ev kovalar diğeri kafasını kovalar gününü kurtarmaya bakar falan filan.Dışardan öyle gözüktüğünü düşünmüyorum.Öyle olma çabasında olanlar varsada onlar sırıtır zaten,Alışmadık dötte don durmaz şekli

Coolluğunu s*keyim. Emekleyerek muz yemeye gitmek ve heran ölecem diye dua etmenin neresi cool olabilir ki zaten. Bi tanıdık görse evi arabaları satar yurt dışına taşınırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...