Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #9

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

Nazca said:

Düşündükçe artık iyiden iyiye aklımı da yitirmeye başladım.

şş düşünme çok benden söylemesi
sanki düşünmiycem diyince oluyo dimi?

Ama eğer iyi hissedeceksen ben de öyle olduğunu söyleyebilirim, çok düşünmek gerçekten iyi değil.

Olmuyor abi cidden, kendini kandırıyorsun, ben düşünmediğim zaman da yapamıyorum. Sen de çok düşünüyorsun değil mi.

Bir kutu Xanax içicem düşünmemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 12-8 çalışıcam , pazartesi komple izinliyim , salı günü gece saat 23te iş başı yapıcam (teknik olarak salı günü 1 saat çalışmış olucam) sonra sabah 7ye kadar işteyim.

Şimdi sorum , düzenimi nasıl ayarlamalıyım , napıp edip salı gecesi gece 23ten çarşamba sabahı 7ye kadar işte uykusuz inanılmaz dinç çalışmam lazım. Taktik teknik bişiler varmı önerebileceğiniz?

Not : Kahve falan sevmiyorum , kahve içeceğime adderal falan almayı tercih ederim elimde olsa (aderall satılmıyo dimi lan bizim ülkede :D )
Sosyal ağlarda paylaş

Okumayayım diyorum ama yine gidip okuyorum Hürriyet'in haber yorumlarını, yine kafayı yedim günlük.

Haber: BEGLER adlı bir Eskişehir firması 2017 yılında tamamen yerli elektrikli araba piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yorum:

"iki de bir" said:

Geç kalınmış bir proje ama tek korkum yarın geziciler buna karşı çıkıp eylem yapacakları.

Ve bunu 169 kişi beğenmiş.

Allahım sana geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bugün 12-8 çalışıcam , pazartesi komple izinliyim , salı günü gece saat 23te iş başı yapıcam (teknik olarak salı günü 1 saat çalışmış olucam) sonra sabah 7ye kadar işteyim.

Şimdi sorum , düzenimi nasıl ayarlamalıyım , napıp edip salı gecesi gece 23ten çarşamba sabahı 7ye kadar işte uykusuz inanılmaz dinç çalışmam lazım. Taktik teknik bişiler varmı önerebileceğiniz?

Not : Kahve falan sevmiyorum , kahve içeceğime adderal falan almayı tercih ederim elimde olsa (aderall satılmıyo dimi lan bizim ülkede :D )

satılıyo kırmızı recete. dusunduğun işede yaramıyo
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

2 dürüm götürdüm az önce.
hocam duymasın, diyeti piç ettim.

2 dürümde bana yolla yoksa ispiklerim seni.. Diyet nası zor bir şeymiş layt!! Hayır zaten kilolu olmayıp diyet yapmak daha da zormuş motivasyonum da yok pek bunu yesem noolur? Belin aynı kalır bişi olmaz ee niye yemiyorum o zaman? ÇÜNKÜ. Her seferinde böyle konuşuyorum kendimle bazen beyaz kurt bazen siyah kurt kazanıyor. Eved.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...