Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #9

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

Nekro said:

Odasina git direk

saatlerce kapısında bekledim.. dsdsg

course page e kendi mailini dahi koymamış, bence bakmama ihtimali yüksek. hakkatten risk ya şimdi arasam.

Ara direk. Benim tez danismanim maillere donmuodu hic. Accu bir gosterdi okunmamis 1.000 kusur mail. Yetemiyordur senin hocan da maile
Sosyal ağlarda paylaş

pics or didn't happen

O_o

Rüyamda sınıf arkadaşımı gördüm sınavdaymışız meğersem ve dikkat bozukluğum tavan yapmış sınav kağıdını okuyamıyorum falan. Adam aldı elimden kalemi dur bakiim neymiş diye yapmaya çalıştı hoca geldi boşver olm dedim uğraşma, uzattım kağıdı hocaya falan. Halbüsü lisede kendimin ve yanımdakinin kağıdını yapar arkadaki arkadaşın kağıdını kontrol ederdim sınavda layt, onlarda benim tarihle coğrafyayı yaparlardı sağolsunlar.

Abim p90a başladı sanırım yarın ağlıyor olacak günlük ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

En son 11 gün önce izin yapmışım , 11 gündür aralıksız çalışıyorum , şimdi yarın izinliyim , hemen akabinde pazartesi izinliyim , bazen öyle bazen böyle , sektörüm çok çılgınsın maan kıvamında.

Ayrıca salı gece 11de işim , yani 11 gün çalış , sonra nerdeyse 4 gün falan dinlen , bir karar verin ulan bi çok seviyorum işimi bi nefret ediyorum arası yok , 'idare ediyoruz işte' olamadım gitti, 1.5 senedir bu sektördeyim , ya küfür ede ede işe gidiyorum , ya laylaylom gidiyorum, arası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

buraya ilk yazışım olacak..

bugün ofis bilgisayarı ile patiye giriş yaptığım sırada müdüre yakalandım.(evet telefon görüşmeleri dinlenir yaptığın hal ve hareketler izlenir.öyle lanet biyer) ve bizim forumumuzu boktan ve saçmalıklarla dolu buldu.(ki daha içeriğine bakmadan ki baksaydı neler derdi kimbilir) yemediğim fırça kalmadı..

ve evet ben de arkadaşa(müdüre yani) iyi de sende ofis bilgisayarı ile taylandlı sevgilinle camden sohbet ediyorsun diyemedim demedim..

şu an şeytan diyor ki mail adresini web adresini ver hacker arkadaşlara database mikip atsın dizine indirsin ama etik olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Kuzenim b. münihe gidemedi ama biraz büyüyünce bizim ligde yükselecek gibin hissediyorum. Kutumda da büyük var onu az önce öğrendim ama kutuya kadar yine can sıkıntısı ^_^

Ayın sonunda İstanbula geleyim mi günlük?

gelmeyen beyle olsun

http://www.weburak.com/wp-content/uploads/2013/03/beyle_1218342.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hayat çok boktan ya. adını vermiim iş yerinin orda bi börekçi var nefis salata hazırlıyor resmen vazgeçicem yakında sipariş vermekten, bir paketçi abi getiriyor 40 45 yaşllarında ya böyle efendilikten kibarlıktan kırılıcak resmen. adamın yüzünden iyilik akıyor sanki böyle o kredi kartını alıp poşedi uzatırkenki hareketleri mimikleri bile her şeyi anlatıyor. hayat niye böyle çok merak ediyorum, tamam belki bu gördüklerim adamın ne olduğunu göstermiyor ama büyük ihtimal iyi niyetli saf bi tip, böyle paket taşıma işinde olmamalı diye düşünüyorum. tabiki her paket taşıyan böyle kaba tip olacak demiyorum ama bu adam bi acayip ya. saçmalıyorum galiba fazla duygusallaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...