Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın sayılı savaş uçağı pilotlarından olan Bnb Yalın Ahbab TSK'dan istifa etti

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

paticik'in birbirinden zeki,toraman,cengaver yürekli ergenleri,gençleri,orta yaşlıları.
olm ne drama döndürmüşsünüz lan sabaha kadar?

algıda seçicilik böyle bir şey.açtığım hemen her başlığa gelip aynı adamlar drama döndürüyorsunuz bıkmadan,usanmadan. ve ben açtığım hemen tüm başlıklarda bir mesaj vermek istiyorum,içinizden bazıları gibi hayatım dalga değil güzel insanlar,böyleyim işte. burada mesaj veren başlık açılmaz,açılamaz diye bir engelleme de yok çok şükür.

TSK'den sadece 2013 yılında 110 tane savaş pilotu istifa etmiş. Bu çok önemli bir haber,çok önemli bir olay.Bizim malum medya nedeniyle tabii ki hak ettiği önemi görmeyen bir olay.son olarak da katıldığı hemen tüm NATO savaş oyunlarında en iyi dereceleri alan bir pilotumuz,hem de gösteri uçuşları ekibi komutanı olan bir savaş pilotumuz TSK'dan istifa etmiş.Hem de gencecik yaşında. Ne gerekçe ile olduğuna dair kendi düşüncelerim bende saklı kalsın ama bu bana göre s.ktiri b.ktan konulara 10larca sayfa yine bana göre birbirinden boş,birbirinden anlamsız mesaj atan bu türden patidaşları neden bu kadar geriyor,neden bu kadar üzüyor anlamam mümkün değil?!

rahatlayın arkadaşlar.burada hepimize yetecek kadar yer var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...