Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Ya su muhabbetin tam olayini cözebilmis degilim neden nmc/usd ya da ltc/usd degilde btc uzerinden trade? Mantigini tam bi aciklasan?

Sunu yazdimdi diger konuya, biri aciklik getirse tam? Atiyorum nmc>usd, usd>btc arasindaki fee disinda ne gibi bi faydasi var btc uzerinden trade etmenin?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

wall işemeye gidip gelene kadar yok olabilir veya yok olan geri gelebilir, bir şey ifade etmiyor

tek tıkla geliyor tek tıkla gidiyor

wallar baya etkili oluyor bence. şu örneği çoğu kez gördüm, ltc'de vs. çoğu zaman yıldırıcı oluyor. down trend'e recovery şansı vermiyorlar biraz daha düşürene kadar. ltc kaç kere 24'ten döndü. ltc demişken bu arada ltc'e basabilirler belki bilemedim. ltc/btc yapılabilir çünkü btc güdümünden çıkıp yükselecek gibi. down trend şu şekildeyken 2k coini yerlerse helal olsun. gerçi geçen hafta 710$'a 3k'lık wall çekilmişti yenip bitirildi ama 680$ gördük 3 saate ehuehu. macera aramaya gerek yok bence.

bence bu seviyelerin altını 830-840'ları görürüz bu hafta.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Korax said:

Ya su muhabbetin tam olayini cözebilmis degilim neden nmc/usd ya da ltc/usd degilde btc uzerinden trade? Mantigini tam bi aciklasan?

Sunu yazdimdi diger konuya, biri aciklik getirse tam? Atiyorum nmc>usd, usd>btc arasindaki fee disinda ne gibi bi faydasi var btc uzerinden trade etmenin?
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Korax said:

Korax said:

parayı direk btc-e'den çıkarabilsek sorun olmaz ama btcturk kullandığımız için, eldeki btc miktarı önemli. altcoin senin aldığın usd değerinden aşağı düşmese bile, altcoin/btc düşerse zarar ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

çin aksiyona başladı 960$ gördü ama btc-e artamıyor 950$ wallu yüzünden. bu arada ltc'e pump bekliyorum, çinde ayı gibi basıyorlar. 30.4$ gördü çin

yok abi btc hepsinin babası, eğer wall geçirtmiyorsa ltc'de yerinde duruyor. çinde btc yükseldiği için ltc artıyor zaten. ltc/btc biraz yükseldi gene de
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...