Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

Korax said:

biri yanlis falan yazdi abi, o ani bakarak yakalamanizin sansi yok. 110'dan alim falan verip 3 ay falan bekliyo olmaniz lazim ehueh. Ya da 300'lerden falan alis emri verip birakmis olsaniz alirdi ordan.

bi kaç kere böyle ani yükselişte tutturup sattığım olmuştu da buy işi daha zor ya

O derinlikteki dusus anlik olur. Arada bin tane alis emri var, herifin biri buyuk miktar btc ile 602 yazacagina 102 yazarsa cat diye duser, aradaki botlar takip eder, dustugu gibide aradaki butun alimlar geri yukseltir. Mayhem'e sor mevzuyu onun uzmanlik alani dfskg :D Doge'da cok saglam gelir yapti öyle bekleye bekleye
Sosyal ağlarda paylaş

O 100 dolara inmesi kesin misclick filan ya. Yani başka türlü mümkün değil.

Mtgox açıklamasını da tam okumadım ama BTCye bok attıklarına göre sıçtılar sıvıyorlar.

Ahh o crashı yakalamak vardı ya. Hayır 100ü filan geçtim 500lerden bile yakalansa inanılmaz olurdu. LTC 14 iken gördüm para atıp satın alana kadar 15,8 oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz mevzu tam dedigim gibi oldu ha heuaeh, suanda kötu bi haber ciksa 400lere kadar geriler rahat.

Edit: Buarada guvenmeyin, gox demiski teknik mevzu duzelene kadar withdrawlar durdu. Fiyat arttikca cikmak isteyenler illaki fiyati cekerler tekrar assagi. Artci crash'ler gelebilir illaki :P
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

O 100 dolara inmesi kesin misclick filan ya. Yani başka türlü mümkün değil.

Mtgox açıklamasını da tam okumadım ama BTCye bok attıklarına göre sıçtılar sıvıyorlar.

Ahh o crashı yakalamak vardı ya. Hayır 100ü filan geçtim 500lerden bile yakalansa inanılmaz olurdu. LTC 14 iken gördüm para atıp satın alana kadar 15,8 oldu...

ben görünce direk para attım 550den aldım işte, direk de çıkıcam. mil + biraz para, kısa günün karı dicem artık yapcak bişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...