Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

abi huobi çıldırıyor 882$ yuhhhhh, gaz kesilir dedim de.

btc-e baskılanıyor hala wallarla 850 de 1k vardı 500 e düştü ama dayanmayacak gibi kırbacı vurmaları yakındır. bıktım bu btc-e bearlarından ya

http://bitcoinwisdom.com/markets/btce/btcusd

http://bitcoinwisdom.com/markets/huobi/btccny

huobiden para çekebilirmiyiz acaba asdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi çin yardırdı gitti valla ne var ne yok basıcaktım belliydi böyle olacağı peh. neyse bunlar hep deneyim diye avutayım kendimi bari dsdsf. yeni bull rally başladı en azından bir double top görürüz gibi geliyor bana. salıya kadar btc 970, ltc 29.5 min.

çinle eşitlenmişiz nerdeyse çin 899, btc-e 886.5$ bu hep böyle. 15$'dan fazla fark olunca resmen ucuza satmış oluyoruz coinleri. sonra bir whale bugünkü basıp, seviyeyi eşitliyor. arada o kadar arbitrajı niye bıraksınlar
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

sic, haftaici crash gelebilir o vakit :( peh ya

btc-e'de iki tane 200 coin dump oldu, burayı kırarsa nerde durur allah bilir. sabaha karşı çindeki dumpları görünce işgillenmiştim. btc 880, ltc 26 falandı. dün zirvede satıp pişman olduğum için bugünde satmadım. ikiside hüsran oldu. abv bitcoin

çin uyanınca dump geliyorsa koşarak kaçmak lazım abi
Sosyal ağlarda paylaş

evet ama okcoinle huobiye deposit açınca, ltc falan patlamıştı. btcchina'da hacim yok çünkü kolay deposit yapamıyorlar şimdi huobi de aynı konuma düştü. btc-e, mtgoxa falan kalsa aşağı götüreceklerdi, çinliler inatla satmayınca huobi başlattı bull rallyi çok kötü oldu bu. bir ara 40$ fark oldu sonra arayı kapadılar şimdi fark 10$. en kötü bu seviyelerde geziniriz umarım tekrar btc 825, ltc 23.5 denemeleri olur büyük ihtimal. bugün çin aşağıya götürmeye karar verirse gg zaten

şuanki konumda rallynin başına döndük genele bakarsak hala yukarı gidiyoruz. bura direnç gösterirse gene yukarı gideriz nasılsa
Sosyal ağlarda paylaş

stop loss için program bot vs. kullanan var mı? böyle birşey lazım ya ki rahat uyuyabilelim. giriş yaptığımız yerlere gelirse eğer satsın. millet kullanıyor hep

ayılar baya saldırdı ama kıramadılar 820'i. büyük ihtimal düz devam ederiz 2-3 günü gene to da moon. olumsuz bir haber gelmezse işte

abi böyle birşey yok. 836 ehiehi öğleye toparlar yatayim bari derken 3. defa 820'e geldi bir whale dumpıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...