Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden moba'ları sevmiyorum?

keneagan

Öne çıkan mesajlar

lol arcane vermiş cevabı da..
BonePART said:

mobanın rakibi olarak ne görüyosunuz en çok onu merak ediyorum lan
yane sami zaten ciddiye almıyo kimse son 10 senedir
myst sc2 den daha iyi multiplayeri diyodu felan

abi bu mesajı captcha generator'den mi çıkardın ne yaptın? 95 model sp adventure ne alaka deyip dalga geçmeyeyim hadi myth'i yanlış hatırladın da, sc2 ne alaka, 2010 yılının rts'i, 10 yıl önce nasıl kıyaslamış olabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

burda moba kötüleyen adamların hepsinin aynı zamanda çok kötü moba oyuncuları olmaları.

ben sc2yi yerin dibine sokarken random ırkla 0 cheese yaparak en üst lige çıkmış sc2 geçmişimle yapyorum bunu.
dota2nin kötü olmasının tek sebebi gerizekalı valve in cebini doldurabilmek için ruslara tolerans gösterip matchmaking koymaması.

GIT GUD
Sosyal ağlarda paylaş

futbolu kötülemek için de premier ligde mi oynamak lazım, nasıl mantıklar bunlar anlam vermek imkansız.

bone ahım tuttu işte, moba öldürdü bitirdi sc olayını. gelen gideni aratıyor gerçi ama ona rağmen üzülemiyorum şu mesajları gördükçe heh.
Sosyal ağlarda paylaş

abi futbol bence kötü ve sıkıcı bi spor
ama bu başarılı olduğu gerçeğini değiştirmiyo
yoksa bana sorsan 90 dakka boyunca skor değişmeyince sevinilen bi spor son derece manasız

bu arada lol bence dotadan cok cok daha basarılı bi oyun ve yatırım olarak o ayrı
adamlar bildiğin oyun piyasasının yüzünü değiştirdiler free to play olayının gücüyle
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

burda moba kötüleyen adamların hepsinin aynı zamanda çok kötü moba oyuncuları olmaları.

Şu topicin özeti bu kusura bakmayın. Takım halinde oynamıyorsunuz, üstüne gidip birbirine küfür eden, yeteneksiz adamlarla 2-3 saat oyun oynayıp sonra topic açıp, üşenmeden de wot döşüyorsunuz çok biliyormuş gibi. Baya üzücü. Dota'yı da LoL'ü de bıraktım ama "çok kötü çünkü 2 sn de insanlar ölüyor ve sürekli minionlara tıklıyorsun üff çok grind var" gibi boş beleş ve cahillikten öle yazılmış argümanlarınızsa apayrı bir felaket.

Kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ya get a life cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

spark kaç kez kitaptan dizi uyarladın da game of thrones threadinde borazan çalıyordun? lel

hahahah ne kadar kötü bir yorum abi bu. burda somut bir şekilde eleştirilmiş mobalar yok skill istemiyo yok çok kolay vs vs diye.
sıkılıyorsan sıkılıyorsundur, türe bok atmak neden. bana da fifalar falan çok sıkıcı geliyor artık ama bok atmıyorum gidip çok kolay ya çoluk çocuk oynasın diye yapılmış gibi argümanlarla.

benim game of thronesla ilgili eleştirim gayet doğru ve herkes içten içe hak veriyor ama sırf bana muhalefet için çemkiriliyor. game of thronesda karakteri değiştirilen piç edilen karakterler varken bana orda çemkirenler hobbit başlığında gerçek yüzlerini gösterdiler hem dgsfghsf.
Sosyal ağlarda paylaş

of ya. sparkı hiç sevmememe rağmen müthiş haklı şuan. ben de oturdum argümanlar falan ürettim ama bütün olayın özeti buydu aslında:

Sparkcaster said:

hahahah ne kadar kötü bir yorum abi bu. burda somut bir şekilde eleştirilmiş mobalar yok skill istemiyo yok çok kolay vs vs diye.
sıkılıyorsan sıkılıyorsundur, türe bok atmak neden.

şunu biraz detaylı söyledim diye sam evde fallacies 101 kaynağı açıp bana uzun uzun postlar yazmak zorunda kaldı özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

arcane said:

spark kaç kez kitaptan dizi uyarladın da game of thrones threadinde borazan çalıyordun? lel

hahahah ne kadar kötü bir yorum abi bu.

Sparkcaster said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...