Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kubat Damage: Raid ve Pvp

Wolas

Öne çıkan mesajlar

bende savasmak istiyorum ama mumble yeteri kadar konusma yapıyorum arkadaslar size
daha antreman yapmamız lazım
bu vakit tede
diger guildler bizi engellemesin diye karşılıklı ateskes gibi konusma yapıyorum
yoksa sebnem mebnem banane kimse kim.

bu dengeyi master ın iyi saglaması lazım
daha aktifligimiz ne kadar sürer o bile belli değil

ben eger gercek guild master olsaydım buraya bişi yazmadan herşeyi yapmıstım
ama saglıklı kalsın diye ugrastım
daha iyi yoneteceginizi düşünüyorsanız hemen gecsin
Sosyal ağlarda paylaş

Abi akşam mumble da drama filan dönecekse haber verinde sizin kanala geçeyim bende.Bayadır guild dramasına şahit olmadım.Şaka bir yana her akşam toplanıp oynuyordunuz güzel güzel bayada bi kalabalık oluyordu mumble kanalı neyin kavgası ki şimdi.

Bide bazılarınızın ses ayarları çok kötü lan geçen kimdi hatırlamıyorum yanlışlıkla bizim guild wars oynadığımız kanala geldi.Üst kanala atana kadar elim ayağım dolaştı kulaklarımızdan kan geldi yeminle.Dworgian'ı tenzih ediyorum tabi adam yanlış kanalda olduğunu farkedince iyi akşamlar bile dedi direk kaçmayıp.Sırf bu yüzden Dworgian haklı tartışmalarda!

Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Abi akşam mumble da drama filan dönecekse haber verinde sizin kanala geçeyim bende.Bayadır guild dramasına şahit olmadım.Şaka bir yana her akşam toplanıp oynuyordunuz güzel güzel bayada bi kalabalık oluyordu mumble kanalı neyin kavgası ki şimdi.

Bide bazılarınızın ses ayarları çok kötü lan geçen kimdi hatırlamıyorum yanlışlıkla bizim guild wars oynadığımız kanala geldi.Üst kanala atana kadar elim ayağım dolaştı kulaklarımızdan kan geldi yeminle.Dworgian'ı tenzih ediyorum tabi adam yanlış kanalda olduğunu farkedince iyi akşamlar bile dedi direk kaçmayıp.Sırf bu yüzden Dworgian haklı tartışmalarda!

lol tşkkrlr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...