Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kubat Damage: Raid ve Pvp

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

ha basarsın, sonra kalan 20 üye gelir (rakam izafi) gm liği alır guildden de atar seni biter.

Sakin ol şampiyon, GM olarak seçtiğiniz kişinin insiyatifleri olacaktır elbette, buna guildi order / chaos yapma kararı da dahil.

Daha önce uo oynarken guildi chaos ya da order yaptı diye hangi guildmaster a atarlanabildin ki de burada coşuyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

ben daldnızmı degil savastınızmı dedim
onlar mı bize saldırdı anlamında dedim
craft karakterler zaten order/chaos gelecegini bilerek guilde girdiler

evet 10 kişi yeterli
45 kişi guillde
30 oyuncu eder
20 pvp karakteri eder
15 aktif oyuncu eder
10 bence cogunluk

hiç birşeyde kendi kendime karar vermedim
guild masterlıkta hevesim yoktu en azından ben daha iyi idare debilirm diye düşünmüştüm

secim yapın dendi yapılamdı
NOLAX GUILD PLS diye aglamalara KEY VARMI LORDUM diye sızlanmalara son vermek için geçtim

daha iyi yönetirim diyen şimdi cısın alsın
yoksa sussun.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

size acilen mütevelli heyeti veya yönetim kurulu gibi bir şeye ihtiyaç var. Bence kale için para verenler YK oluştursun. Böyle olmayacak kavga edeceksiniz :d

nolaxda kim ne kadar verdi listesi mevcut

guilde para lazımken arka planda kalanlar "benim fikrim" söz hakkına pek sahip degiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

Yıllar sonra uo oynamaya karar vermişiz karşımızda şuanki hayatını uo ya atamış çocuklara kafa tutmaya çalışıyoruz sen bu düzensizlik ile onlar ile başedebiliceğini mi düşünüyorsun

hocam senin hatan burada iste. ben kimseye kafa falan tutmuyorum, eglenmeye geldim. biraz da nostalji. paticik'e uye olalı 12 sene olmus, ultimatr diye geldik buralara. uzerinden 10 sene gecmis bir olaya geri donuyorum sonucta. nostalji yasamakatan baska bir amacım olmayan oyunda kusura bakma da hayatını buna adamıs veletlere kafa tutacak ciddiyeti sergileyemem, buna vaktim de yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:

guilde para lazımken arka planda kalanlar "benim fikrim" söz hakkına pek sahip degiller.

Başından beri 50 kere konuştuk bunu yapacak adamları istemiyoruz diye.
Hala adam ne kadar çok para o kadar çok söz sahibi diyor.
Burada zamanı olan adam var 1.5 milyon para vermiş adam var işi gücü olduğu için 10 k para vermiş adam var herif gelip ne diyor ya.

Nolax online olmadığı için catze guild lideriydi sonra nasıl olduysa sana geçmiş, seçimle falan gelmedin bu mantıkla devam edersen de kimsenin seni destekleyeceğini falan sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

spompas said:

Başından beri 50 kere konuştuk bunu yapacak adamları istemiyoruz diye.
Hala adam ne kadar çok para o kadar çok söz sahibi diyor.
Burada zamanı olan adam var 1.5 milyon para vermiş adam var işi gücü olduğu için 10 k para vermiş adam var herif gelip ne diyor ya.

Nolax online olmadığı için catze guild lideriydi sonra nasıl olduysa sana geçmiş, seçimle falan gelmedin bu mantıkla devam edersen de kimsenin seni destekleyeceğini falan sanmıyorum.

madcat +1
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Dworgian said:

ha basarsın, sonra kalan 20 üye gelir (rakam izafi) gm liği alır guildden de atar seni biter.

Sakin ol şampiyon, GM olarak seçtiğiniz kişinin insiyatifleri olacaktır elbette, buna guildi order / chaos yapma kararı da dahil.

Daha önce uo oynarken guildi chaos ya da order yaptı diye hangi guildmaster a atarlanabildin ki de burada coşuyosun?

hahahahaha esas sen sakin ol şampiyon. this is paticik thats why.

guild kurulalı 3 4 gün oldu 3 gm değişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

size acilen mütevelli heyeti veya yönetim kurulu gibi bir şeye ihtiyaç var. Bence kale için para verenler YK oluştursun. Böyle olmayacak kavga edeceksiniz :d

yönetim kurulu olabilir fakat para vedim düdüğü ben çalarım çok yanlış basarım parayı şuan hepinizi sustururm öle saçma şeymi olur.

spompas said:

az biraz daha ibneligini öğrenmeyede ihtiyacımız var
adamlar cakal gibi oynuyor.

daha marklarımız tam degil.

lithran guilde geldi ibneliği kimseden öğrenecek değiliz

bu başka konudaydı elimde kaldı buraya atıom konuyu bulamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...