Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kubat Damage: Raid ve Pvp

Wolas

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Dworgian
örnek olarak, 5m katkıda bulunan adamla 50k katkıda bulunan adamı düşünürsek ortada bir emek yok mu verilmiş, nasıl bu görmezden gelinir?
tamam pati guildi, pati kardeşliği falan da, emek ve saatler var bu görmezden gelinebilir mi?

fikrini merak ettim.

ben bunu belirttim. bir yönetim kurulu olsun ve bu kişilerden oluşsun dedim. bana cevaben "abi bizim vaktimiz var kastık niye öyle ayrıma gidelim" diyenler bu paraları verenler. ben de bu fikri kabullendim. şimdi tek kişinin "böyle olur" açıklamaları bana saçma geliyor. 45 üyelik guildde 10 kişinin çogunluk olmasının saçma geldiği kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

JestersTear said:

Dworgian
örnek olarak, 5m katkıda bulunan adamla 50k katkıda bulunan adamı düşünürsek ortada bir emek yok mu verilmiş, nasıl bu görmezden gelinir?
tamam pati guildi, pati kardeşliği falan da, emek ve saatler var bu görmezden gelinebilir mi?

fikrini merak ettim.

ben bunu belirttim. bir yönetim kurulu olsun ve bu kişilerden oluşsun dedim. bana cevaben "abi bizim vaktimiz var kastık niye öyle ayrıma gidelim" diyenler bu paraları verenler. ben de bu fikri kabullendim. şimdi tek kişinin "böyle olur" açıklamaları bana saçma geliyor. 45 üyelik guildde 10 kişinin çogunluk olmasının saçma geldiği kadar.

adam troll abi boşuna dialoga giriyosun
Sosyal ağlarda paylaş

burada emeği olan biri varsa o kadar tame kasıp bize at lama getiren catzedir, 3 tane accounttan 1 milyon para yapmış adamın emeği yoktur benim gözümde.

ps: ben 800 e yakın para verdim, guilde gelen herkese yardım etmeye çalıştım atlarını verdim paralarını verdim spellbooklarını runebooklarını yazdım beni bilen bilir ama catzenin yaptığının yanında benim emeğim inan sıfırdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Dworgian said:

JestersTear said:

Dworgian

fikrini merak ettim.

adam troll abi boşuna dialoga giriyosun

ciddi konuştugum mevzuda ben açıkların kendimi dilim döndüğünce. troll ise bir yerde cidden saçma bir şey sorar cevap vermem =)
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

spompas said:

Sana niye onunla konuştun niye insiyatif aldın müttefik belirledin kötü yaptın diyen oldu mu?
Aksine destekledim adam güzel bir şey yapmış en azından safımız belli olsun saçma sapan herkese dalıyoruz düşüncesindeyim yani senin şimdiye kadar yaptığın kötü bir yönetim veya bir şey görmedim.

Ta ki, Guild paraya ihtiyacı olduğundan elini cebine atmayanlara recalluk reg yok diyene kadar.
Bu laftan sonra buraya eğlenmek amacıyla gelmiş,ultimaya 10 sene sonra tekrar başlayıp sevdiği ortamda sevdiği arkadaşlarıyla birşeyler yapmış adamlara oyunu bıraktırdın ellerine sağlık resetten önce oynuyormuşsun resetten sonra da oynamaya devam edersin biz yokuz.

yahu canım kardeşim
ben yeni katıalcak üyelerden bahsediyorum
dışardan adam alalaım diyorsunuzya
onların söz hakkı bence yok.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

hocam senin hatan burada iste. ben kimseye kafa falan tutmuyorum, eglenmeye geldim. biraz da nostalji. paticik'e uye olalı 12 sene olmus, ultimatr diye geldik buralara. uzerinden 10 sene gecmis bir olaya geri donuyorum sonucta. nostalji yasamakatan baska bir amacım olmayan oyunda kusura bakma da hayatını buna adamıs veletlere kafa tutacak ciddiyeti sergileyemem, buna vaktim de yok zaten.

pvp yapıyorsun, adam öldürmeye çalışıyorsun resmen kafa tutuyorsun işte sadece craft ve hırsız oynayıp nostalji yapıyorum desen bişi diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

spompas;

-order/chaos olunması tüm craftlar yan guilde alındığında ve aktif çogunluk onayladığında elbette istenen bir şey (ancak az daha pvp alıştırması fena olmaz)

-senin fedakarlık etmen, laptop bulundurman da güzel bu da ok

-tabii ki GM olarak gidip konuşacaksın ama Şebnem in ayrı bir yeri var beni de az koşturmadı minoc a misal =)

-para vs değil de burada hype a dahil olup guild kurulmasına vesile olanlar demek istediysen de, birkaç kişi seçilir onların kararına uyulur en azından ortak irade olmuş olur diyorum (abi tmm komik olacak kadar ciddi konuşuyorum da oyun da olsa kaos olmasın bir düzen gelsin fln)

Bu yani olmamış derken kastettiğim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...