Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kubat Damage: Raid ve Pvp

Wolas

Öne çıkan mesajlar

olay kitaplara guild kuralları yazmaya seviyesie incek lan

hıyarlık yapmayın sadece bu kadar basit. bireysel olarak yardımcı olun birbirinize. kaleye ihtiyacınız olmayan şeyler atın. 5-10 kişilik bi arkadaş ekibi değiliz malum, sömürenler mömürenler saçmalayanlar oluyor. onu göze alarak kutulara birşeyler atın bundan sonra. keyfimize bakalım işte.

lider kim olursa olsun savaş açmak, kabul etmek, order/chaos olmak gibi kararları konu açıp tartışmadan vermesin yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahuhuahhyasdw napmisiniz yahu :-) sunucunun kotulugunden birbirinize sarmayin kizlar :P

At llama koymak sorun degil benim icin oyunun parcasi zaten gene koyarim da, pet trading contract birakirsaniz siz de bana, dahasi da gelir, buldukca atarim kasalara, siz kavga etmeyin gencler yeter ki :-). Hatta birazdan oyuna girince beni bulup ilk 5-10 tane contract verene ostard vercem, besili, hizli kacar
Sosyal ağlarda paylaş

abi cidden surda 10 yil sonra ultima icin bu kadar insan toplanmisiz. kalpler kirilmasin, gonuller hos olsun. olursek oluruz yapacak bir sey yok. benim ilk 2 pvp tecrubem yaklasik 30sn surdu. adamlar antremanli, biz paslanmisiz. keyfimize bakalim. olunce birbirimizle dalga gecelim, gulelim, eglenelim.

Zaten yakin zamanda sikilip, sileriz ultimayi yeniden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...