Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael Schumacher Komada

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Bence yırtacak ya, zengin adam kolay ölmüyo abicim, tıbbın tüm imkanları önüne seriliyor bikere, sonra bi bakıyosun kafaya keleş yemiş adam çocuk yapıyo megri söylüyo falan.
Misal Terimin teknede parmağı koptu, dalgıçlar 1 saat aradı denizden çıkartıp en mikrocerrahına diktirdiler, gariban bi adamın çükü kopsaydı o kadar seferber olmazlardı asdassda
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bence yırtacak ya, zengin adam kolay ölmüyo abicim, tıbbın tüm imkanları önüne seriliyor bikere, sonra bi bakıyosun kafaya keleş yemiş adam çocuk yapıyo megri söylüyo falan.
Misal Terimin teknede parmağı koptu, dalgıçlar 1 saat aradı denizden çıkartıp en mikrocerrahına diktirdiler, gariban bi adamın çükü kopsaydı o kadar seferber olmazlardı asdassda

sadist misin lan
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Fistan said:

hatırladıgım en etkileyen anlardan biri
baya şoka ugramistim üzüntü tabi ardından

2:25 den sonra schumacherin, coulthardı dövmeye gittigini izleyebilirsiniz

Bu çok manyakmış. Ama anlamadığım, kısa sürede tekrar yarışa dönebilecekken o kadar süre kaybetmek ? Çok mu hasar almış araba ? Coulthard da inmiş gezinio.

sunu ben de izlemistim zamanında ama yarıstan falan pek anlamadıgımdan soruyorum, kazada coulthard'ın hatası nedir schumi'yi bu kadar sinirlendiriyo? tur bindiriyo da yol mu vermiyo?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

yildirimokur said:

Fistan said:

hatırladıgım en etkileyen anlardan biri
baya şoka ugramistim üzüntü tabi ardından

2:25 den sonra schumacherin, coulthardı dövmeye gittigini izleyebilirsiniz

Bu çok manyakmış. Ama anlamadığım, kısa sürede tekrar yarışa dönebilecekken o kadar süre kaybetmek ? Çok mu hasar almış araba ? Coulthard da inmiş gezinio.

sunu ben de izlemistim zamanında ama yarıstan falan pek anlamadıgımdan soruyorum, kazada coulthard'ın hatası nedir schumi'yi bu kadar sinirlendiriyo? tur bindiriyo da yol mu vermiyo?

bu yarışı hatırlıyorum, belçikaydı sanırım daha yarışın startında acayip bir kaza olmuştu 4-5 arabanın karıştığı falan.

Schumi hakkinen ile çekişiyordu o dönemde coulthard'da tam bir sidekick takılıodu hakkinen'e.

schumi sanıyorum o yarışı kazandığında puan farkını falan azaltıyormuydu yakalıyormuydu hakkinen'i hatırlamıyorum çünkü sanırım hakkinen yarış dışı kalmıştı.

david c. orada viraj çıkışında "tehlikeli" şekilde yavaşlıyor arkasından tur bindirmek için gelen schumi de bindiriyor, normalde çok daha önceden yol vermesi gerekirken, resmen kızdırmak için izin vermiyor inceden inceden kıyıyor yani coulthard sadfs. beklemediği andada yol verince BAM!

o gün renault birinci mi olmuştu hatırlamıyorum da yarışı bitiren tüm pilotlar puan almıştı o kadar az kişi bitirebildi. sonrasında zaten belçika GP bir daha yapılmadı sanıyorum eski pist vs. diye bahanelerle kaldırılmıştı sonraki sene. geri konuldumu şuan bilmem.

teheey ne küfür etmiştim o zaman David'e ordan biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...