Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

yok bende sinir stress yapmadım büyük ihtimal pvp'den sonra yaparım adsuhsaıd

aktif oynamadım ki abi oyunu hiç, kaç gün oldu başlayalı hala aktif oynadığım 2 saati geçemedi. üzüldüğüm taraf karakteri hazırladım ettim, akşam item toplayıp aksiyona girecektim kastığım 7 skillden 4 tanesi çalışmıyor. ya motor olucam akşama ya da yeniden skill kasmam gerekecek. vakit falan aldığından değilde uğraştırıyor gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kendinize sinir streş yapmayın abi. eğlenmeye bakın. eğlenemiyorsanız zorlamayın, hırs yapmayın. koyun götüne gitsin. başka birşey oynarız.

aynen. dün gittim eve giriyor gibi ama içeri girmeden kapıda durdum, adam merdivende mi kapıda mı invis olmuş, itip çıkamadım öldüm. eldeki tek set gitti "öfff abi yine mi set yaptırıcam" diye sinir yapıp craft char a geçtim. questler zevkli.

bundan sonra

1) craft karakteri tamamlıyorum
2) ev mev alıyorum
3) questleri elden geldiğince yapıp dungeon gidildiğinde gidiyorum

pvp yi anca 5 10 ölme dirilme için gerekli set ve ekipmanı hazırlayınca yapıcam. sonra delirio insan git deri bul, silah yap, reg al, tp bul geri git ohoooo.

halbuki ev olsa, malzemeler hazır olsa, öl, evine git çantanı al, hop yine aksiyona
Sosyal ağlarda paylaş

2x90 lık patlatıyorum yarım saatte bitiyo,

mage robe + heal cure refresh + necro 90'lık derken yine 30k civarı görüyorum ben her öldüğümde ki karambolde cok cabuk ölüyo mage'ler..

tiLi said:

Certhas said:

magede gereken

patlat bi 30 luk kristal, çek fason deri set. = 10k

lel böyle bir şey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bu arada,

sırf eğlencesine archer karakter açıp, 100 archery 100 anatomy 100 dex 60 str kasıp, macrocu avlamak istiyorum.

ama bana yardım edecek 2 tip lazım. 1 ceset kesici, 1 looter.

:D

kesici app char olur da looter da 100 str olsa iyi olur :D

İki kişi kal vaslamak daha temiz abi sdf

Yanlışlıkla öm atmışım top lel
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Dworgian said:

bu arada,

sırf eğlencesine archer karakter açıp, 100 archery 100 anatomy 100 dex 60 str kasıp, macrocu avlamak istiyorum.

ama bana yardım edecek 2 tip lazım. 1 ceset kesici, 1 looter.

:D

kesici app char olur da looter da 100 str olsa iyi olur :D

İki kişi kal vaslamak daha temiz abi sdf

Yanlışlıkla öm atmışım top lel

o zaman 4 karakter gerekir. 2 sinin magery kasması ve 1 kalvaslık reg taşıması gerekir fln ohooo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...