Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

abi düşüncem şuydu:

"ulan başlarken resist'e vermeye gerek yok, nasıl olsa firefield ile kasılıyormuş, atar kasarız rahat rahat, hızlı hızlı" dedim.

karakterin herşeyi bitti necro ve sprit dışında, spirit zaten makro işi, necro'nun scrollar yok.

bari dedim resist'i kasayım. firefield attım, karakter içindeyken, yandaki bilgisayara uzanıp macroyu çalıştırana kadar karakter yanarak öldü.

bu ne len böyle. saniyede 12 falan tickliyor lan, hatta saniyeden daha hızlı, saniyede 2 kere tickliyor falan olabilir. 2 karakter heal ediyor, ı ıh yetmiyor. 3 tane full healingli adam timing ile belki... çok fenaymış.

poison field denedim skill gelir mi diye, o da deadly vurdu ya. atan karakter 80 magery, 0 poisoning. fieldler biraz saçmalamış sanki asdasd. pvm'de iyi iş yapar gibime geldi bakalım deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

im por'la gelmiyor anladığım kadarıyla belli bir seviyeden sonra. kuzen 50 ile başlamış, benim karakterde 30 idi. fireball atıyorum (aoe vuruyor bu arada çok iyi) bana resist geliyor ona gelmiyor hiçbir şekilde ama firefield'den alıyor. şu an fireball atarak ve diğer karakterlere healing kastırarak 46 yaptım, tahminim 50'den sonra magic arrow ve fireball vermiyor sadece firewall ve 5. circle üstü veriyor.

aksini bilen varsa paylaşsın plix.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi düşüncem şuydu:

"ulan başlarken resist'e vermeye gerek yok, nasıl olsa firefield ile kasılıyormuş, atar kasarız rahat rahat, hızlı hızlı" dedim.

karakterin herşeyi bitti necro ve sprit dışında, spirit zaten makro işi, necro'nun scrollar yok.

bari dedim resist'i kasayım. firefield attım, karakter içindeyken, yandaki bilgisayara uzanıp macroyu çalıştırana kadar karakter yanarak öldü.

bu ne len böyle. saniyede 12 falan tickliyor lan, hatta saniyeden daha hızlı, saniyede 2 kere tickliyor falan olabilir. 2 karakter heal ediyor, ı ıh yetmiyor. 3 tane full healingli adam timing ile belki... çok fenaymış.

poison field denedim skill gelir mi diye, o da deadly vurdu ya. atan karakter 80 magery, 0 poisoning. fieldler biraz saçmalamış sanki asdasd. pvm'de iyi iş yapar gibime geldi bakalım deneyeceğim.

napıyosun abi? in por ylem atıcan kendine resist için. aslında resist baya kolay kasılıyo. sen resistle spiriti aynı anda kas işte.

@dworgian innox resist vermez bence
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...