Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

tiLi said:

archer warriorda çift el arm/disarmda bow durcak, tek elde de tek elli silah olur. ama mesela mf kastın, çift elli silahla vurmak istiyosun ama arada oka geçmen gerekiyo. napacan? hiç archer oynamadım. oynadığım warlocklarda da silah çakışması yaşamıyodum böyle

archer düşünen yok mu?

sayfa sonuna kaynamasın. güildde archer olmıycak mı lan
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

tiLi said:

tiLi said:

archer warriorda çift el arm/disarmda bow durcak, tek elde de tek elli silah olur. ama mesela mf kastın, çift elli silahla vurmak istiyosun ama arada oka geçmen gerekiyo. napacan? hiç archer oynamadım. oynadığım warlocklarda da silah çakışması yaşamıyodum böyle

archer düşünen yok mu?

sayfa sonuna kaynamasın. güildde archer olmıycak mı lan

razor kullanicaksin
bowu ayri tusa, staffini ayri tusa atiyacaksin. istedigin gibi cekiceksin silahlari.
Sosyal ağlarda paylaş

Yavşaklıkta sınır tanmıyorlar eskisinden fazlası var eksiği yok.

Aynısı başıma geldi sabah. ilk öce geldi ordamısın dedi cevap yazmadım, 2dk netde birşeye baktım geldim. kesmişler lootluyolar bile.

VE BUNU YAZARKEN KESMİŞLER CESeDİM BİLE YOK. 2dk cesedimi kaybolmasının tek bir açıklaması olabilir cesedi kesip onu bile lootlamışlar OHA ARTIK OHA:X
spompas said:

NolaxThensbane said:

Abi gece macroya biraktiydum newbie centerde 3 saat uyumusum donup baktim olmus char kesinlikle acliktan degil neden olmus bu? Ne ceset ne lama kalmis

bombacılar var,

3 accountlu soyguncular
biri öldürüyor
biri cesedi eksiyor
digeri lootluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...