Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

carcosa
keşke carcosa kısmı ayrı bir bölüm olsaymış. böyle biraz kovalamaca olsa, daha fazla kurban dekoru falan iyi giderdi. en keyif aldığım kısım tipini zktiimle olan gerilimli sahneler oldu. adam böyle leatherface gibi birşey çıktı zaten ahah keşke daha fazla olsaydı.

angry river da carcosa referansı olabilir. rust'ın gördüğü uzayan gölgeler ve siyah yıldızlar carcosa referansı. bulutlar da oradan sanırım ama o ortadaki ışıklı girdap gibi zımbırtı nerden çözemedim. acaba hastane çıkışında rust'ın anlattığı anlarıyla mı...

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

carcosa
keşke carcosa kısmı ayrı bir bölüm olsaymış. böyle biraz kovalamaca olsa, daha fazla kurban dekoru falan iyi giderdi. en keyif aldığım kısım tipini zktiimle olan gerilimli sahneler oldu. adam böyle leatherface gibi birşey çıktı zaten ahah keşke daha fazla olsaydı.

angry river da carcosa referansı olabilir. rust'ın gördüğü uzayan gölgeler ve siyah yıldızlar carcosa referansı. bulutlar da oradan sanırım ama o ortadaki ışıklı girdap gibi zımbırtı nerden çözemedim. acaba hastane çıkışında rust'ın anlattığı anlarıyla mı...

gate to hell işte klasik.

Sosyal ağlarda paylaş

ben twist diye geberip ölen adamım. bu dizide gerçekten hiç aramadım. story tellingi bu kadar iyi hiçbirşey izlemedim. hiçbir detektif karakteri bu kadar sevmedim sanırım ayrıca.

gerçekten inanılmazdı. oturup en baştan 5 kere daha izlerim sanırım. zaten 2 haftadır hergün bi bölümünü tekrar izliyodum.

TEŞEKKÜRLER TRUE DETECTIVE.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...