Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

shit tarantino picks on gibisinden bir twitter vardı

1- tarantinonun tarantinoyum ben öyleyse bişeye laf atmalıyım diye ikide bir yaptığı bu sktirboktan açıklamalar
2- random zombi/vampir dizisinden KARİZMATİK AKTİRİS diye ünlü olan yeteneksiz tipsiz memesiz ama interviewlerde bir ton attitudelu kara kuru karılar

Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

final

Hoşçakal uzun adam
Hoşçakal dertli adam
:(

ayrıca

mesaj da çok üzdü lan. Bacılarımıza da üzüldüm. Frank abimizin bacı o kadar uyardı..

resmen iyi bitsin lan final diye dua ettim amk

Ben sevdim baya finali. Dizi hiç baymadan izletti.

http://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/mt/2015/06/truedetective15_11/lead_960.jpg?1435358348

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Build up deliverlamış, şikayet edenler my little ponynin 2. sezon finalini izlesin daha çok beğenirler

xunn said:

You can't chalk up all the dead ends and dropped plot threads and “important” people you barely see (like Stan, whoever the hell he is) and the seemingly retro-engineered relationships (like Vince Vaughn’s Frank and his henchman Blake) to "dream logic."

fagwarrior disappoint
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten tipin de benziyor

http://4.bp.blogspot.com/-4cDoMuP1X4c/VdDN_MgjgyI/AAAAAAAAt2o/TCWhkNFh-8I/s1600/td23.jpg

Çok konuşma oturursun elimin tersine..

Finalde

bazı planları o kadar uzatmışlar ki ha şimdi gittiler şimdi gidecekler diye bekliyorsun devamlı. Kötülerin yaptıklarının her zamanki gibi yanlarına kalması sevindirdi, aynı gerçek hayattaki gibi hep kazanan taraftayız.

Sosyal ağlarda paylaş

Finali şimdi izledim

Ray'in son yaptığı çok saçmaydı ya, polisin dibisin, bütün eyalette aranıyosun ama çocuğunu son bir kez görmeye öyle rahat gidiyosun, no shit.

Frank'in düşüşü de biraz zoraki olmuş gibiydi ya, tamam meksikalılardan bi pislik geleceği belliydi de bu kadar ağır bi şey kimse beklemiyodu.

Ama kötülerin yaptıklarının yanına kar kalması iyi oldu, yaşasın kötüler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
bunu demek icin gercekten hic tv ile alakanizin olmamasi, siyah beyaz flash gordon'dan sonra bir sey izlememis olmak, komadan yeni cikmis olmak, evde ceken tek kanalin flash tv olmasi, hobilerin arasinda camasir makinesi izlemek gibi maddelerin bulunmasi falan lazim...

pretentious tv yapimlarinin babasi 2.sezon.
cocukken trt'de yayinlanan soap operalar bu kadar pretentious degildi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...