Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

tectusta bl yi 4 kucuk 1 orta buyuk oldugu ana saklayın. kucuklerin 1 ve ya 2 sini hızlıca tuketmeye calısın ondan sonra toparlanıyor. biz fighta 21 kisi girdik bittiginde 11 falandık. enrage timer ı yok sanırım. skilleri dodgelayıp healerlar cd rotasyonu yapınca ve mana bekleyince 15 dakka da olsa fight mana gidiyor bi sekilde.

bu arada lfrde bunlar nası olucak cok merak ediyorum gercekten. cunku fightların hic biri gear check ya da dogru taktigi bil fight i degil. Bildigin koordinasyon gerekiyo ayı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sakın beyler şahsen tokatladıalr 20k mı :( evet yapacak bişi yok allahtan epic boe düşürdükte zararı kurtarık adam sana 10kyı ver keyi vereyim diyor 10kyı veriosun ne olacak lan diye keyide giriosun ama salak blizzardın nasıl bir sistemi varsa keyi kabul ediyor anaa iyiymiş güzelmiş diyip geri kalan 10kyıda veriosun. 3-5 gün sonra ödeme tamamlanmadı diyip key içinizde patlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakir dediğine göre sen Oqueue ye para ödüyorsun herhalde, beleş service e para ödemek güzel tabii. Ha kendin grup kurabildiğin (oqueue ile hiç işin olmadan) Premade in listing i Oqueue den aldığını iddia etmek zaten cahilliğini perçinledi gözümde.

Vice versa diyorsan, UI gayet yeterli premade groups için, atıyorum daily mi yapacaksan, custom, find group, en yukardan pit diye bakıyorsun, sign up bitti. Daha ne olacaktı?
Sosyal ağlarda paylaş

ya daracık yer bilmemne oqueue ilk çıktığında blizz bir ara kullanılmasın diye friend list sınırı ekledi, sonra anlaştılar solidicela izin verdiler şimdide implement ettiler işte, hani fikir, sistem oqueuenin, neyini tartşıyorsun anlamadım?

ki gayet küçücük ekran scroll yapmaktan helak oluyorsun premade grpsta bilmiyorum prime timeda mı oynadın.

haklı çıkmak için çıkıp bana blizzardın yaptığı bir şeymiş gibi anlatma zaten şuan listingleri ortak, onu geçtim şuan oqueue friend eklemiyor zaten moptan kalan oqueue friendleri onlar sana bunu anlatmaya çalışmıştım en başta ama bilale anlatır gibi anlatmak gerekiyor sanırım.

sinirlendirme şimdi beni akşam akşam git kumda oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Sen Türkiye'de official yolla game time nasıl alınıyor bir söyleyiver, benim verdiğim mesaj o değil. Düzgün satıcıdan alın, misal Gittigidiyor - Sanalsaray. 1 dakika içinde gönderiyor sağlam key i adamlar.

Amazon, oyun siteleri vb. var işte? Senin verdiğin mesaj o değilse ne yapayım? Sakin ol şampiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...