Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Yüklemiyorsun bile programı. Pc ye indir ac. Sana bir ID ve şifre verecek. Kaydet yanına al. Sonra diğer Pc de ac. ID yi yaz. Şifre soracak..onu da yaz ve kontrol et. Bu kadar.

indirip kurarak yaptım, kurulum asamasında da vpn sectim. gittim laptop'tan baglandım sorunsuz. ama oyun ekranını gostermiyor. yine de oyuna girebiliyorum ama sırayı goremeyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

barbu said:

Yüklemiyorsun bile programı. Pc ye indir ac. Sana bir ID ve şifre verecek. Kaydet yanına al. Sonra diğer Pc de ac. ID yi yaz. Şifre soracak..onu da yaz ve kontrol et. Bu kadar.

indirip kurarak yaptım, kurulum asamasında da vpn sectim. gittim laptop'tan baglandım sorunsuz. ama oyun ekranını gostermiyor. yine de oyuna girebiliyorum ama sırayı goremeyecem.

ya sıra az ise, ve sen eve gelene kadar login ekranında disconnect yemiş olursan :((
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

barbu said:

Çözünürlük değiştirince geçiyor diyorlar da, ben screenshot alıp klasöre gidip screenshot'a bakarak gördüm sayıyı yokluktan :p Bir alternatif.
Sosyal ağlarda paylaş

handynotes haritada yerini gosteriyor ama rare bulmak icin addon arıyorsanız npcscan'den daha iyisi yoktur sanırım.

Baggio said:

toggie said:

barbu said:

Çözünürlük değiştirince geçiyor diyorlar da, ben screenshot alıp klasöre gidip screenshot'a bakarak gördüm sayıyı yokluktan :p Bir alternatif.

ss iyi fikirmis hic aklıma gelmedi gormedigim bi seyin ss'ini almak. wow'u windowed yaptım su an gorebiliyorum, kotu kalitede de olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...