Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wod beta key bi arkadaştan alıp accounta tanımlattım

ama pc'ye yüklemeye çalıştığımda initializing kısmında yarıya gelip kalıyo, forumlarda bi sürü insan bi sürü çözüm söylemiş ama hiçbiri derman olmadı.

win 8.1 olması ile alakası olabilir mi?

bi hevesle başladım indirmeye, 4 saattir aynı yerde sayıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

lunatari said:

deluxe edition değil de, normal alsak da lvl90 boost veriyorlar mı?

evet, tek charlık lvl 90 boost veriyo, karakterler lvl 60 üstü ise seçtiğin professionları 600 yapıyo, bide 483 ilvl set veriyo default.

JrStorMesT said:

Wod beta key bi arkadaştan alıp accounta tanımlattım

ama pc'ye yüklemeye çalıştığımda initializing kısmında yarıya gelip kalıyo, forumlarda bi sürü insan bi sürü çözüm söylemiş ama hiçbiri derman olmadı.

win 8.1 olması ile alakası olabilir mi?

bi hevesle başladım indirmeye, 4 saattir aynı yerde sayıyo.

şunun çözümü de routeri aradan cıkarınca düzeliyo, direk modemden ve kablo ile bağlamanız gerek. 6-7 saatimi yedi nalet bug.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman sınırı mmo-champ de gelen stringlere göre var, aralık sonu felan sanırım.

şöyle birşey yazıyor ama herhalde wod çıkışı kesinleşir.

FREE_CHARACTER_UPGRADE_READY_DESCRIPTION - Log out to boost your character. You can do this at any time. Expires December 17, 2014.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir yerde görmedim bu zaten beta buildlerden data mining ile alınan şeyler, official bir yerde geçmedi zaten wod çıkınca bir yerde yazar kesin.

Zaman sınırlaması bana biraz saçma geliyor, sonuçta onu kaldırırlarsa ilk çıkardıklarında arkadaşlarınız sizinle hemen oynasın geyiğini yemiş oluyorlar. Dışarıdan lvl 100 e 0 dan gelmesi gerektiğini öğrenen bir yığın adam vazgeçer herhalde ehaueh.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

bir ben mi takılıyorum şu kalite farkına?

yemin ediyorum fikirtepe varoşlarından farkı yok horde garrison'un.

binalar bile aynı birbirinin ne ne asla anlaşılmıo

Şu çok komik gerçektende, alliance garrison direk daha iyi. Horde binalarında barracks a giriyorsun duvarlarda hamaklar var o kadar alliance a direk o bildiğimiz binayı yapıştırmışlar devasa oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

wod en ucuz nereden alınabiliyor ?

Sanırım şurdan

https://www.g2a.com/world-of-warcraft-warlords-of-draenor-cd-key-preorder-eu.html

Burda 38 dolar. Şurda 46 dolar aynı site

https://www.g2a.com/world-of-warcraft-warlords-of-draenor-instant-lvl-90-boost-cd-key-preorder-eu.html

İkisinde de lvl90 boost var diyor, bişey anlamadım.

Ha bide prepaidleri blizzden daha ucuza satan yer yok sanırım. Var mı onda bi avantaj falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...