Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Evet, Nagrand'a yeni geldim. Yeni dediğim 2 saat oluyor da işte yeter yatacağım.

Geldiğimde flight için full quest yapa yapa geldiğimden daha hiç dungeon girmeme rağmen 100 oldum. Gerçi pandaria'ya da geç başlamıştım onda da aynısı olmuştu. şu sol alt kısımdaki mekanı hiç yapmamıştım bile sasdf (ki lore için en önemlisiydi sanırım :( )

harika olmuş ya nagrand. bayık, karanlık, sürekli kaotik draenor yerine nagrand resmen cennet gibi olmuş. daha mekana girişte wolfpack'lerin falan üstüne gelmesi ve götüm götüm kaçman falan. sonra arena geyikleri, questline vs. derken...

Outlandde de oynamayı en çok sevdiğim yer Nagrand'dı. Bir tek orada adam gibi questing yapar ve karakteri kasardım. Burada da full level olmama rğamen yardıracağım belli ki. Sonunu bilmesem iyi olacaktı da neyse :(

Tek sorunum aşırı karışık. Ben sırayla questleri yapa yapa gitmeye alışkınım. Yani bir bölgeyi komple bitirir diğerine geçerim ama sürekli bir yerlre gönderip çok fazla şey toplattırıyor. Onu da yavaş yavaş yapacağız bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Günde 1500 rep geliuor o questten bence kasmaya değer. Zaten 6 tanesini hemen alıyorsun 3 tane arenadaki mobu çağırıp keserek geriyede havada boş boş uçarken göreceğin rarelerden alıyorsun. Max 15 dakikalık bir iş hatta diğer questleri yaparken bile tamamlanıyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

rare için şunları yapıyorsun abi bilmeyen için yazıyım dursun:

Premade grp dan custom u seçiyorsunuz. her bir rare için şu kısaltmaları yazıp search diyorsunuz dakikada bir

Doomroller- doom

vengance- ven

deathtalon-death

terrorfist- ter

bunları yazıp aratman yeterli 10 dakika beklemeden bir gruba girersiniz. bazı manyaklar var vengance için 'v' falan yazıyorlar. onlar kaçabilir ama çıkan sonuç çok olduğu için yukarda yazdıklarım istediğiniz rare ler için yeterli

Ve kesmek istediğiniz rare in yanında durun ve sadece onu aratın. diğeri spam olunca ona gitmeye kalkıyorsunuz ve kesilmiş oluyor. hemen ardından az önce beklediğiniz spam oluyor ve onada yetişemeyip ortada sçan olabiliyorsunuz.

Pff ne anlattım gereksiz oldu az kusura bakmayın artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...