Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones: A Telltale Game Series

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
vallahi diziden bence NET daha güzel bu oyun.

epi 5

griff dallamasının tokatlayıp hücreye atmak süperdi.
gared ile kaçarken finn'i de aldım, 90% almış zaten.
seranin sırrını sattım vallahi adama içim soğudu sdf. mira bence episode 6'da coşturucak, aileyi kurtaracak sdf. :p
çok pis yerde bitti ama. bakalım remzi ile neler olacak. işin yoksa bekle temmuzu.

Sosyal ağlarda paylaş

episode 1 kötü değildi ki.

ep 4

gryff'in azını yüzünü kırdım bende. oh çok iyi oldu sdf.
forresterlar da starklardan beterler şans olarak. Bi sıkıntısız gün geçirsinler sdf.

beshkaya da kıl oldum. o kadar hayatını kurtardım üstüne paso atarlanıyo filan. meh.

kız'ın bastard olduğunu da söylemedim adam. Yalan söyleyince yiyo direk zaten bi sıkıntı çıkarmıyo.

bide bölümün resminde white walker olunca, north grove giderik de bi white walkerdan kaçarık dediydim ama bir daha ki bölümde olur artıkın.

Sosyal ağlarda paylaş

d(sağ) yapıcaksın,bende öldüm orda bi iki kere napıcağımı çözemeyip

ep4

kaledeki davet güzel yapmışlar,aha ikinci bir red wedding olucak dedim.gerildim iyice

elemana iki tokat attım sonra sopayı kaldırında rodrik ağzına sokup ensesinden çıkarıcak dedim durdum,bebe kardeşi hırpalamasınlar diye.

şu glenmore adamlarını ne yaptınız? ben yanımda götürdüm,göt gibi kalmayalım yabancı yerde diye,geri geldiğimde kimse yoktu kalede.kalede bırakınca ne oluyor?

Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

d(sağ) yapıcaksın,bende öldüm orda bi iki kere napıcağımı çözemeyip

ep4

kaledeki davet güzel yapmışlar,aha ikinci bir red wedding olucak dedim.gerildim iyice

elemana iki tokat attım sonra sopayı kaldırında rodrik ağzına sokup ensesinden çıkarıcak dedim durdum,bebe kardeşi hırpalamasınlar diye.

şu glenmore adamlarını ne yaptınız? ben yanımda götürdüm,göt gibi kalmayalım yabancı yerde diye,geri geldiğimde kimse yoktu kalede.kalede bırakınca ne oluyor?

ep4

ben geride bıraktım. ramsey gelip hepsini biçmiş.ü

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
abv telltale

ep 5

aynen Rodrik'i daha çok sevmeme rağmen onu bıraktım bende. Daha böyle mantıklı geldi onun geride kalması. Bide pit fighterlar bir daha ki bölüm çekip gitsinler istemedim sdf

Ep 6'da Gryff piçi kesin gidici de keşke bütün Whitehilleri öldürtseler.

Dany'nin yanında kalan dayıda heralde ikinci sezonda Dany'yi de dahil edebilmek için senaryoya kalmış gibin.

meh bi bölümdü ama genel olarak.

bide başta ramsay'in boğazını kes diyince ne oluyor? Ben direk bıraktım belli sonuçta öldürmeyeceği diye.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

abv telltale

ep 5

aynen Rodrik'i daha çok sevmeme rağmen onu bıraktım bende. Daha böyle mantıklı geldi onun geride kalması. Bide pit fighterlar bir daha ki bölüm çekip gitsinler istemedim sdf

Ep 6'da Gryff piçi kesin gidici de keşke bütün Whitehilleri öldürtseler.

Dany'nin yanında kalan dayıda heralde ikinci sezonda Dany'yi de dahil edebilmek için senaryoya kalmış gibin.

meh bi bölümdü ama genel olarak.

bide başta ramsay'in boğazını kes diyince ne oluyor? Ben direk bıraktım belli sonuçta öldürmeyeceği diye.

bende kitap armoru var diye dokunmadımda youtubeda oynayan bi elemanda gördüm,dodgelayıp yere indiriyo rodriki,sonrada ''aferin daşşaklı adammışın '' diyo.bölüm kötüydü aynen genel olarak hele o traitor işi tam bi fiyasko.

duncanı seçmiştim ben sentinel olarak ama bütün seçimlerde neredeyse roylandın desteklediği şeyleri yaptım.hani duncan ihanet etse mantıklı olucak ama royland niye ihanet ettiğini söylerken bile iki cümle edemedi bana,youtubeda gördüm duncanın dediklerini yapanlara 5 dakka anlatıyor şunu şunu yaptın diye lol.bende beni sentinel yapmadınıza geldi sonuç.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

ep.6 final

şu traitor olayı geçen bölüm tadımı kaçırmıştı,onun için aynı seçimlerimle bu sefer roylandı sentinel yaparak tekrar oynamıştım.ordan devam ettim 6ya.

anne ve kız kardeş ggledi.asher kevgire döndü.neyseki gryffi ve apaçi yancısını kestik rodrikin şerefine.yalnız kale kapısı kırılıp slow mo arkadan müzik başladığında asherda öldü diye telltale e sövüp fırlattım klavyeyi mouseu determinant karakterleri hep öldürdükleri için.neyseki royland reis uçup yetişti kurtardı.

aynı şekilde mira da kurtulur diye bekledim son ana kadar ama baya göz göre göre gitti kız.hiç bi kanıt manıt yok bukadar oldu bittiye gelip boku bokuna gidiceğini beklememiştim.en azından bi savunsaydık kendimizi.köylü kızı öldürmüyosunuz sonuçta.

garedla blood magic rituelini yapmadım sonradan içimizde patlamasın diye ardından north groveda kalmaya karar verdim.

sonda talia ve royland kurtardı asherı.beshkada bebeyi kurtarmış.

achievement olarak instinct and nobility aldım.insanı geren bi bölümdü ama beğendim.2.sezonu olursa ne yapıcaklar bilmiyorum yalnız.beshka,bebe,talia,gared harici bütün karakterler oyuncuya bağlı neredeyse.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun finali çıkmış ve yerden yere vurmuşlar her tarafta, o kadar kötü mü hakkaten winter salede alırım diyordum

hikayede kimi destekleseniz de kimi köstekleseniz de hep aynı yerlere çıkıyormuş

final de PLS BUY SEASON 2'ymiş

spoiler dışı bişeyler yazın ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

telltale oyunu sonuçta.telltale in her oyununda olduğu gibi herşey olacağına varıyor bir şekilde,hani atıyorum sen saldırmıyosun ama busefer başkası saldırıyor gene sen saldırmışsın gibi devam ediyor hikaye.ayrı dallara gidip budaklanmıyor hikaye.

yinede oyunun sonunda diğer telltale oyunlarına nazaran birsürü determinant(oyuncu seçimleri tarafından yaşayıp yaşamadığı belirlenen)karakter var-oynadığın karakterler dahil.2.sezon ne yapıcaklar o karakterleri o daha önemli.eğer hepsini temizliyiceklerse hiçbişeyin anlamı kalmaz tabi oyunda yaptığımız.

yinede ben got fanı olarak gayet beğendim 5.bölüm harici.sonunuda beğendim.got oynadığını farkettiriyor hikaye sana.oynadığın karakterlere çabuk ısınıyorsun,kuzeyli ve starklara az çok benzedikleri için.diziden karakterler var,seslendirmeleri orjinal vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...