Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baal'ın Cep Telefonu Aksesuarları Dükkanı

BaaL

Öne çıkan mesajlar

ad3m said:

Benim soruyu neden passledin baal :(

vallahi görmemişim en alta scrollamıştım direk

lg g2 için olanlar replika, ama birebir malzeme ve kesim ile aynı kalitede ürünler o yüzden alan memnun kalıyor. yanlarında gönderdiğim ekran filmi de anti-galre matte Screen Guard markasına ait.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

iphone kulaklığı var mı? bu yeni olanlardan iphone 5 ve 5s'lerin yanında verdiklerinden mikrofonlu kulak içi gibi olup kulak içi olmayanlardan.

malesef öyle kulaklık falan hiç yok elimde onları mediamarkt teknosa bimeks vatan gibi yerlerde çok çeşitli sattıklarından.
o istediğin ama bence de kalitesiz.

aslında ben 5s aldığımda yanında verdikleri orjinal kulaklık duruyor kutusunu bile açmadım. istersen onun için pazarlık edelim seviyorsun galiba sen ^^
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

mokoko said:

iphone kulaklığı var mı? bu yeni olanlardan iphone 5 ve 5s'lerin yanında verdiklerinden mikrofonlu kulak içi gibi olup kulak içi olmayanlardan.

malesef öyle kulaklık falan hiç yok elimde onları mediamarkt teknosa bimeks vatan gibi yerlerde çok çeşitli sattıklarından.
o istediğin ama bence de kalitesiz.

aslında ben 5s aldığımda yanında verdikleri orjinal kulaklık duruyor kutusunu bile açmadım. istersen onun için pazarlık edelim seviyorsun galiba sen ^^

kalitesiz deil ya baya iyi o kulaklık. kulakiçi kulaklıktan nefret eden bi insan olarak bana çok iyi geldi onların dizaynı. kulakiçi gibi ama dğeil. kaça bırakçan de bişiler anlaşırız belki :D
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

oo çok ucuzmuş ya dursun benimki kullanırım ben kulaklığım bitince :d

şu var ama senin işini görcek : http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-5s-orjinal-ses-kontrollu-kulaklik-110478044

Şu orjinal mi? Orjinalse + Screen Guard S3 için parlak, bana paket yaparmısın satın alayım?
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

şu var ama senin işini görcek : http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-5s-orjinal-ses-kontrollu-kulaklik-110478044

ya apple'ın sitede 89 lira bu kulaklık. o yüzden orjinal midir değil midir şüphem var. sen piyasanın içindesin orjinal dedikleri orjinal midir cidden bu kadar ucuza? sordum elemana ztn şimdi msj attım ama sanada bi sorayım dedim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

telefonun yanında falan gelmiştir kullanmıyodur nakite çevireyim demiştir ya. orjinal olabilir. zaten orjinal değilse kulaklığı alınca direkt bakıp inceleyip karşı ödemeli kargoyla iade edebilirsin ;)
gittigidiyor için her zaman müşteri haklıdır satıcının hiç bir söz hakkı bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

BaaL said:

ya apple'ın sitede 89 lira bu kulaklık. o yüzden orjinal midir değil midir şüphem var. sen piyasanın içindesin orjinal dedikleri orjinal midir cidden bu kadar ucuza? sordum elemana ztn şimdi msj attım ama sanada bi sorayım dedim. :D

panpa 1 2 kere kullanıp kenara attığım iphone kulaklığımı istersen uygun fiyata satayım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

telefonun yanında falan gelmiştir kullanmıyodur nakite çevireyim demiştir ya. orjinal olabilir. zaten orjinal değilse kulaklığı alınca direkt bakıp inceleyip karşı ödemeli kargoyla iade edebilirsin ;)
gittigidiyor için her zaman müşteri haklıdır satıcının hiç bir söz hakkı bile yok.

hocam bişi daha sorucam şimdi ben bu siparişi verdim ama sipariş ben evde yokken gelirse ve kapıda kontrol edilmeden alınırsa eve ben tekrar bunu kargoyla geri yollayabiliyor muyum? ev adresini verdim iş yerine. yarın gün içinde eve gelicek ve kardeşim falan alıcak muhtemelen kargoyu. eğer soradan ben bakınca bi yamuk görürsem geri yollamada bir sorun olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

mokoko bakta orjinalse bende alıcam

kutun dolu diye burdan cevap atıyorum baal'ın konusunda piç ettik ama kusura bakmasın :D

geldi kulaklık kullanıyorum şu anda. orjinal olmaması için herhangi bir ibare yada yamuk görmedim. gayet orjinal duruyor. ses, mikrofon gayet iyi. kutusunda yada kendisinde herhangi bir sahte mal bulgusu bulamadım ben bayada baktım. onayı verdim elemana. haberin olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
selam
LG G2 kılıfın sitede 1 tane çeşit slim armor gözüküyor.
Hala öyle mi, çeşit var mı acaba ya
çok takoz oluyor gibi geliyo bana

Geçen bi esnafta spigen denedim. telefonu elimde zor tutum ki parmaklarım da uzun yani :D

slim daha mı ince?
yumuşak kauçuk falan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...