Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crypto-coin mining

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Art said:

Deneme olarak http://doge.coinium.org/ 175kh ile kazdım dün gece 5-6 saat fakat transaction kızmında orphaned yazıyor ve coinler gelmemiş.Contributor shares kısmındada bana ait bir share sayısı vardı oda yok artık.Sanırım bu orphaned sahte gebelik gibi birşey :) ve o yüzden sanırım bana coin gelmeyecek?

orphan olandan sonra 2 block daha bulduk, o iki bloktan payını almıs olman lazım. sıkıntı varsa kullanıcı adını pm at goz atayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu cloud olaylarına bakınmak lazım çok fazla cpu coin çıktı , dogecoinden kazanan kazandı fakat bundan sonra çıkacak cpucoin ne varsa ona çat diye yönlendirip cloud ile deli para kazanılabilir.

Tabii ben hala nerde bele onlara yöneliyorum hala cex.io dışında bi tane cloud yer bulamadım. Cex.io da deli pahalı hiç gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bombilo said:

kısaca 3 adet r9-280x 50-60 derece arasında, kartlardan alabileceginiz maksimum verimde (~700-750k/s) calısıyor, bu ayarı yapana kadar kan geldi resmen.

abi aynı model 2 tane 280x vapor-x var 1 gpu0 710a zor cıkardım lanet gelesiceden, digeri 750 basıyor aynı ayarlarla..
1 tane dualx var o 740 la uzmuyor, bide toxic aldım abi 750 den assa dusmuyor namussuz

edit : kh/s isnt everything bide wu degeri cok onemli, 90% oran makul sanırsam bu toxic onda da 95% lerde
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

tabi it ci olmanın avantajı, server odasında 63 C 4ude ^^

bide bu scam isi nedir abi, ben hypernova die bi ltc pool buldum 1 aydır falan cok stabil tabi pps 0,20micro ya dusunce kazanc baya bi dustu, doge dan kacan ltc ye geri dondu sanırım ?

earthcoin fln minelıyoruz iste day0 coinler. sureklı yenı cıkan varsa ona giriyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...