Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crypto-coin mining

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

ya CEX.IO nun binasına ve kurdukları sisteme youtube da baktım çok ufak . Mesela bireylerin kurdugu sistemler bile bunun 10 katı buyuklugunde.
Ama en profosyonel cloud mining icin CEX.IO gözüküyor . Bende bir 500 dolar vericem . Giderse de senelerce kıyısından kösesinden giremiyorum diye aglıyordum . en azından denedim olmadı derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Gencler hevesinizi alincaya kadar cex.io falan takilin hardware isine girmeden,hevesiniz gecmezse ondan sonra rig toplamaya baslarsiniz,benim tavsiyem boyle.

Aslinda doguda elektrigin beles oldugu yerde iyi para kazanilir bu isden,belkide bilmedigimiz hayvani farmlar kurmus olabilir herifler.

cex.io'dan uzak durun. hatrı sayılır bi miktar gommediginiz surece para kazanamazsınız..
Sosyal ağlarda paylaş

e-maile gonderen de var ama ebay accountununda en az 5 -10feedback lazim son 1 senede,birde accountun yeni acilmamis olmasi gerekiyor.Ebaydan cex ghs voucher alip btc ye cevirebilirsin.

Cex.io da trade den vole vuruluyor asil, cloud mining kesintiler asiri yuksek,aylik kazancinin %35 i falan cex e kaliyor,bakim elektrik vs ayagina.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...