Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası

Cons

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

"Tatar Ramazan" said:

Ömer Üründül, Belçika çıkamaz dedi ahahah
adam havadan para kazanıyor bi bok takip etmeden paso sallayarak

ömer üründül zengin bir herif zaten baya ve trt'ye falan "ben bedavaya yorumlarım" dediği için bu adamı alıyorlarmış falan filan.

Burger king'in sahibi şirketin ortagı degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

"Tatar Ramazan" said:

ömer üründül zengin bir herif zaten baya ve trt'ye falan "ben bedavaya yorumlarım" dediği için bu adamı alıyorlarmış falan filan.

Bir de rivayet ama bu deplasman maçları vs. olursa ya da işte uluslar arası organizasyonlar da falan giden ekibin masraflarını vs. karşılıyormuş. Doğru mudur bilemem, söylenti sadece asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

sabonis said:

"Tatar Ramazan" said:

Bir de rivayet ama bu deplasman maçları vs. olursa ya da işte uluslar arası organizasyonlar da falan giden ekibin masraflarını vs. karşılıyormuş. Doğru mudur bilemem, söylenti sadece asdfasd

ekibi bilmiyorum ama kendi parasını komple falan kendi ödüyor diye duydum başka bir yorumcudan.
Sosyal ağlarda paylaş

En dengeli grup:
C GRUBU
- Kolombiya
- Yunanistan
- Fildişi Sahili
- Japonya

Kolombiya ve Yunanistan formda olsa da -özellike Kolombiya- turnuvalarda sıçıyorlar. Özellikle Yunanistan 2004'ten beri ististanız zorlanmadan geldi tüm turnuvalara ve eline alıp döndü köskös. Fildişi kadro olarak aralarında en iyi takım bence, Japonya da Asya grubunun üstünde bir top oynuyor. 4 takım da eşit şans

İsviçre'nin grubu da seri başı takım İsviçre olduğundan dengeli olmuş. En belli grup Arjantin ve Bosna'nın grubu. Nijerya altyaş grubundan A milli takımı adam gibi besleyemedi, İran'ı da geç
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

"Tatar Ramazan" said:

omer urundul burger king'in sahibiymis bi de lkja
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
TRT, 2 Haziran-13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Brezilya’da gerçekleşecek FIFA Dünya Kupası’nda oynanan maçlardan, iftar saatine denk gelenleri yayınlaması için Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalıyla anlaşmıştı. Ancak turnuvanın başlamasına 2 aydan az bir süre kala anlaşmanın suya düştüğü öğrenildi. Nedeni ise, Dünya Kupası maçlarının pazarlama hakkını elinde bulunduran ve TRT'ye satan Avrupa Yayın Birliği EBU'nun belirlediği satış kriterleri arasında HD yayın yapma zorunluluğu bulunması. TV8'in HD çıkışı olmadığından turnuvayı yayınlamasına izin verilmiyor. Bu sebeple tüm maçlar TRT'den yayınlanacak.

Din iman elden gidiyor yetiş ya müslümanı el mümin
Sosyal ağlarda paylaş

maç önü maç sonu maç ortası gibi şeyler direkt yalan, anca özel programlar vs. yapar onu da millet izlemez. Acun patladı direkt yani

Maç önü vs. yapması için maç yayınında olması gerek. Aksi takdirde ona göre yayın akışı düzenlemen gerekecek. Ha millet çıkıp devre arası veya maç sonunda da direkt Acun'u açmaz.

Ülkede yorum için devre arasında kanal değiştirtebilen veya maç sonunda "hemen aç, ne diyecekler" ortamını oluşturabilen tek ortamda Rıdvan ve Güntekin'dir.

gg işte ya pek yazmaya gerek yok asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...