Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

beşiktaş ilk maçında yenildi de
bu kaan ne alaka anlıyor muymuş bu işten

geçen yılki finaller ile ilgisini çekmiş, şu an sanırım bütün ligleri yemiş yutmuş, her lig hakkında çok geniş bilgisi var. takımları oyuncuları falan hepsini öğrenmiş. oturup ders çalışır gibi öğrenmeye kalksa bu kadar çabuk öğrenemezdi herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

yok lan turgay demirelle kavga ettiydi televizyondan aldırdılardı falan

en son işte ameliyat olmuş daha da TVyle uğraşmam cafe de açtım bilmemne diyordu

yoksa kendi sitesi var, radyo programı gibi NBA şeysi yapıyorlar devamlı

+ bi de yakın zamanda fenerli bi dingille de olayı olmuştu sanırım, isimleri tam hatırlamıyorum karıştırmış olabilirim belki.

adam çok etkilenmiş oyundan, nba yorumculuğu gibi bu işi de çok iyi ve severek yapıyor. eu kanalı varken hiç açıp bakmazdım bile ama kaan kural yüzünden tr yayınlarına bakıyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

daha tv ile uğraşmam demedi de nba dışında uğraşmam dedi. hazır nba yokken de bu sezon tatil yapıyorum kafa dinleyeceğim dedi. Yoksa EL ve TBL için teklif almış ama kabul etmemiş. Yordular beni falan demişti sezon başı bir de potacastte de tahminen geçen yıl FB'li yöneticilerin yüklenmesinden sonra falan bayağı yıldı.

NBA olmadan zaten Kaan Kural'ın çok bir değeri de yok ismi dışında, en güzelini yapıyor.

LOL'la da birkaç yıldır ilgiliydi. Twitter'dan vs. takip edenler varsa bilir. Bu kadar iyi miydi bilmiyorum, hep casual oyuncu olarak görmüştüm ben onu asdfasd gerçi ben de csgo casual takılıyorum, maçları vs. düzenli hltv'den takip edince 6 ay piyasayı yutup attık sdafasd zor bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

daha tv ile uğraşmam demedi de nba dışında uğraşmam dedi. hazır nba yokken de bu sezon tatil yapıyorum kafa dinleyeceğim dedi. Yoksa EL ve TBL için teklif almış ama kabul etmemiş. Yordular beni falan demişti sezon başı bir de potacastte de tahminen geçen yıl FB'li yöneticilerin yüklenmesinden sonra falan bayağı yıldı.

NBA olmadan zaten Kaan Kural'ın çok bir değeri de yok ismi dışında, en güzelini yapıyor.

LOL'la da birkaç yıldır ilgiliydi. Twitter'dan vs. takip edenler varsa bilir. Bu kadar iyi miydi bilmiyorum, hep casual oyuncu olarak görmüştüm ben onu asdfasd gerçi ben de csgo casual takılıyorum, maçları vs. düzenli hltv'den takip edince 6 ay piyasayı yutup attık sdafasd zor bir şey değil.

riot bunu uzak doğu finaline götürdü ve ordaki atmosferi görünce olay budur diyerek başlamaya karar verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...