Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bakın bakın ne dicem

Ren

Öne çıkan mesajlar

said:
sır nihayet çözüldü. üye olduğunuzda izlediğiniz bölümleri sıraya koyabilir, işaretleyebilir ve kaldığınız yerden daha sonra tekrar başlayabilirmişsiniz. bir de sitedeki reklamlardan felan kurtuluyormuşsunuz.

böyle okudum ben.

bi de kaynak +1 fazla oluyor.

hadi çok meraklandım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben üye olmuştum bir boka yaradığı yok gene reklam çıkıyor arkada.
orda çeviri durumu sorulmus nasıl beğendiniz mi diye nötr puan verip eksikleri belirttim adamlar yorum ve puanlamaya kapattı hesabımı ahahah
bir tane comment yazmamıştım bile 1 hafta BTK spamledim adamları sonra domaini değişti ama benim bi etkim olmadı heralde :3
Sosyal ağlarda paylaş

ya yöneticilerin yeni bölüm ne zaman? altyazı ne zaman gelecek sorusuna uyuz olması çok hoşuma gidiyo yaa. sadistlik derecesinde güzel bi şey bunu sorgulamak. bir kere sordum anında bamladılar :v
sonra adblock kullanana eziyet falan çektirdiler ben de girmez oldum. ben kaybetmedim, onlar kaybetti.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

Aluriel said:

arkadaki büyük yeşil bets10 reklamını kaldıramadım ya la vay amk

kaynak listesinden bunu engelle

ht tp://i.dizicdn.net/i/skinmed/22112013_02b32d8909ebcf762026bfdcbef1d166.jpg

ya o engelli de yine de kapanmıyor o yeşil. dur bi tekrar deneyeyim eksik c/p durumları vs olabilir

aynen sondaki g eksik gitmiş yıhyıh.

pati reklamlarına da en yardım ettiydin ya lan şimdi hatırladım. dürüm borcum olsun sana hatırlatırsın
Sosyal ağlarda paylaş

üyelik güzel valla son izlediklerim kısmından zart diye kaldığım bölümü falan açıyorum, gece yatarken dizi izlediğim için geçmişe girip dizinin adını yazmak falan derdi olmuyor onun sayesinde. bir tek wireless mouse yetiyor. onun dışında bazı reklamlar kalkıyor puanla satın alıyorsun feature ı. izlenen bölümler yeşil işaretleniyor falan öyle olmasa da olur özellikler ama üye olunca kolaylık sağlıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...