Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

beyler bugün güzel haberler aldık, çıkışta gidip ps4 alayım diyorum kız arkadaşımla. destiny'li alacağım onu baya oynamak istiyorum diye. ondan farklı olarak yan yana oynabileceğimiz coop deneyimli ne önerirsiniz? bir de bunları ps4 store'dan mı almak daha mantıklı dijital olarak yoksa hard copy mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Rayman + LBP 3 local co-op olarak oldukca keyifli. US hesabin acip LBP 3 icin asagidaki siteye bakabilirsin.
http://gamedealdaily.com/playstation-4/
Genelde en gec 2 ayda istedigin oyunu indirimli olarak alabiliyorsun. Her hafta farkli oyunlar indirime giriyor vs. Rayman 2 hafta once 8 dolardi mesela.

Destiny bana cok hitab etmedi ama fps olarak en rahat oynadigim o. 100TL ye kutulu olarak satabilirim destiny istersen. Icinde 1 aylik psn + koduda var kullanip kullanmadigimi hatirlamiyorum :) onceden trial kullanilan hesapta aktif edilemedigi icin kullanmamis olma ihtimalim yuksek.
Sosyal ağlarda paylaş

O zmn hosgeldin aramiza simdi yapman gereken iki sey var 1 adet US hesabi ve TR hesabi acman gerek he diyorsan ki bana Turkce altyazi ya da dublaj gereksiz o zmn US hesabi yeterli. TR indie oyunlarda indirim donemlerinde US storea gore daha ucuz oluyor ucuz oluyor dedigim 10-15TL fln fark ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç gerek yok abi ya TR hesabına

US'deki eski adresimle açtım hesabımı.

destiny aldım senin verdiğin siteden ki çok sağol kral oldu.

LBP aldım kız arkadaşımla oynamak için, bir de 14 günlük trial başlattım, bu ayki indie oyunu indirdim pc'de oynayacaktım zaten. ha oyunun dışında last of us hep içinde kalmıştı, remastered 15 dolara aldım ekledim.

coop için plants and zombies e baya gözüm takılmıştı, onu düşünüyorum.

onun dışında bloodborne geldiğinde onu denerim artık.

god of war serisini oynamadım da eskileri çok patates gelir diye şey ediyorum sanki.

PS id gibi şey "bingildak"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...