Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Oski said:

asd swapper benim steam acc'ta varmis zaten. kim bilir hangi bundle'dan geldi haberim yok. su plus aboneligi resmen bosa para gibi gozukuyor bana 1 aylik denemem dahilinde.

oyunlar ve sikko 10% indirimler disinda bi artisi var mi bunun

plus'a bayıldım ben

injustice üstüne inFamous dlc geldi alır almaz, 2si de çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben plustan gayet memnunum. Hani ps4de geçen aya kadar doğru düzgün oyun verilmedi ki çıkan oyun sayısına baktığımızda normal bu. Ancak sadece şu son iki ayda verilen oyunlar benim 1 yıllık plus paramı karşıladı şahsen. Öncesinde verilen oyunlara kötü demiyorum bu arada sadece AAA oyunlar değildi. Plus sayesinde normalde belki satın alıp denemeyeceğim bir sürü indie oyun oynadım ki birçoğunu baya baya severek oynadım. Güzel bir sistem bence. Bide verdiğimiz paranın karşılığında psni adam gibi polish bir sistem haline getirebilseler daha da mutlu olacam ama nerdee...
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Oski said:

asd swapper benim steam acc'ta varmis zaten. kim bilir hangi bundle'dan geldi haberim yok. su plus aboneligi resmen bosa para gibi gozukuyor bana 1 aylik denemem dahilinde.

oyunlar ve sikko 10% indirimler disinda bi artisi var mi bunun

plus'a bayıldım ben

injustice üstüne inFamous dlc geldi alır almaz, 2si de çok iyi.

abi bunları dl etmeye üşeniyorum ben ya. attım kütüphaneye ama sanırım plustan gelen beleş oyunları oynayamicam sdfs. bakıyorum 10gb 20gb 30 gb olunca üşeniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi bunları dl etmeye üşeniyorum ben ya. attım kütüphaneye ama sanırım plustan gelen beleş oyunları oynayamicam sdfs. bakıyorum 10gb 20gb 30 gb olunca üşeniyorum.

yok 10gb 20gb olmuyor, injustice 3.5gb, infamous 4.5gb gibi bir şey indirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://gamedealdaily.com/playstation-4/pick-1-of-4-games-ps4-download-code/?clickid=UzY2M11QZz9FSVgXySV3sxeyUkVzJ2Qm0SkO0g0

30 dolara,

farcry 4
lp3
nba2k15
destiny

oyunlarindan istediginiz bir tanesini alabiliyorsunuz. code'lari aninda gonderiyorlar. us psn'den gecerli sadece

farcry o fiyattan kacmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...