Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
2.1 de PA ve Dual FT ne durumda bilmiyorumt abiki ama önceki ligde poison arrow ile gear swap yapıp uber atziri farmlanabiliyordu lv21 PA ve lv4 empower ile. Hemde hidden potentional saolsun blue gear ile yapılıyordu bu. Neyse flame totem başlıcaz mecbur :)
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında pc sorunları yüzünden bırakmak zorunda kaldım hevesimi tam alamadan
şidmi yeni pcaldım hemen hayvanalr gibi indirdim yine sorun yptı sdfs :(
csgo da dotada 50 dereceyi geçmeyen gpu bunda daha karakter ekranın 70lere vurup gpu fanını traktore ceviriyor

nedir bu oyunun dengesizliği ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
taru said:

epeydir oynamıyorum ama youtubeda şunu gördüm çok hoşuma gitti
http://www.youtube.com/watch?v=bY3FAwPAeqI

auto-caster yapmış adamlar :D pot basıyor sadece kendi kendine spell atıyor bi ton. 7-8 tane var benim sayabildiğim.

Selamlar,

Oyuna yeni basladim. Calistigimdan dolayi, pek vakit ayirabilecegimi dusunmuyorum. Video'daki build cok hosuma gitti. Esyalari toptan nereden satin alabilirim? Takriben, bana ne kadara mal olur?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

zamanında pc sorunları yüzünden bırakmak zorunda kaldım hevesimi tam alamadan
şidmi yeni pcaldım hemen hayvanalr gibi indirdim yine sorun yptı sdfs :(
csgo da dotada 50 dereceyi geçmeyen gpu bunda daha karakter ekranın 70lere vurup gpu fanını traktore ceviriyor

nedir bu oyunun dengesizliği ya

Aynen bende de laptop vardı onboard ekran kartını görüyor diğerini seçtirmiyordu, desktop aldım alt tab yapınca oyun çöküyor Windowed ise hiç çalışmıyor şimdi de bende sildim artık pes edip.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk çıktığı zamanlar mara kastıydım seneeler sonra girdim pasiflerimi sıfırlamışlar baktım diablo barbar vari cyclone var ona çevirdim fakat saçma sapan takılması aralara giren mobları kovalarken falan deli etti bende noob friendly dual totem witch kastım ama nasıl bayık 81 de bırakıom baydı fena.
Şöyle baymadan oynayacağım endgame götürecek bi build söyleyin gencolar lazy/noob kırması. ci chaos incinerate witch gördüm orta halli tank decent dps ve erişilebilir itemlar falan iş görür gibi geldi ama varsa daha iyi bişi alternatiflerede açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben de voltaxic oynadım bu lig, aşırı güçlü hakkaten. GMP+Chain'le kombolayınca izlemesi de keyifli oluyor iki üç okta temizleniyor ekran komple :D Chaos buildleri genel olarak çok rağbette ve güçlüler bu sıralar. Reflect, enemy resistance dertleri falan da yok temiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...