Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi işte priest 3 mana karşılığında yok edince tirionu gözyaşları içinde kalabiliyorsun auehau seviyorum priesti bu yüzden :D ama paladinlerde inanılmaz kontrol sağlayabiliyorsun çok fazla olasılığın var heal var secretler can yakabiliyor vs. her şey var usta olunca, kart da olunca paladin akıyor. bana bir kaç kart daha lazım ben de oynamaya başlıcam inş paladin
Sosyal ağlarda paylaş

sabah oynadığım mage 2 tane +8 armor secreti attı kendine, çok güzel board control yapmama rağmen 2. pyroblastı çekip indirdi beni, adam bi ara 26+11 falandı canım çıktı indirene kadar turn geçse alıcaktım büyük ihtimal ama o 2 tane +8 armor secreti mahvetti beni mesela. ama onun dışında pek bişi diyemeyeceğim seretlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

ipade gelsin ya. şöyle uzanarak ya da tuvalette işini gorurken bir iki el atmak super olur.. asdf bu arada giriş kısmında sıkıntı olur gibi auther.. appını telefonuna indirmiş adam hesabına nasıl giriş yapıcak? bir ona bir ona basarak olmaz heralde..

niye sorun olsun ki?
aklinda tutamiyomusun abi 8 haneli rakami lol
Sosyal ağlarda paylaş

Karsina mage, priest gelip senin ragnarosuna cc, kontrol atarsa onun ragnaros yerine 2/1 targete gitmesini saglayan secret var bende :) adini unuttum.
Ya da lock, roguenin one shot killeri
Iceblock da var.
Bir de frostu blizzardi attigin arada bir alchemist koyabilitsen secretlerle 8/8 e giden kartin belese geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...