Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

frostçular çok sinir bozucu hakikaten, prieste pek sökmüyor allahtan ama harbiden bayıyor ortada 4-5 minionum varken 4-5 turn vuramıyorum adama falan

Prieste karsi polymorph flamestrike nova blizzard mirror entity ve kirintorun zamanlamasi cok kilit
Tam ustunlugu koyuyorsun, ragnarosu atiyorsun...hooop adam kendi kontrolune aliyor :p
Bana abuk subuk bi sekilde su priest peti, heal alan grimsi garip yaratik -400 e craft edilenlerden priest karti -
Bi de hunterin 1600luk peti cikti. Hangisine yogunlassam bilemiyorum. Oneriniz nedir?hunter priest arasinda?
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

150 goldum vardı arena mı pack diye ikilemde kaldım. pack acıyım dedim tirion fordring ve mountain giant çıktı.. yes paladin oynamayı istiyordum zaten iyi oldu..

Arena daha mantıklı değil mi pack açmaktan?
Hani bir iki oyun kazansan zaten bir pack garanti, yanında dust'ı gold'u vesairesi de oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başlarda ben de pack açmak daham mantıklı diyordum ama değil gibi, 1-3 bile bitirsen 100g değerindeki pack ve yanında illa 25-30g geliyor. hem oyunu çok daha net biçimde öğreniyorsun arenada çünkü standart maçlarda decklerde aşağı yukarı ne var tahmin edebiliyorsun ama arenada olasılıklar çok çok artıyor, duruma göre müdahale olayına yoğunlaşmak kafa kırdırıyor ama oynadıkça daha da adapte oluyorsun olaya. 4-5 galibiyet alınca avantajlı hale geliyor maddi açıdan da =)
Sosyal ağlarda paylaş

Fikir istiyorum.
Yeni başladım zaten; bir tek mage'im level 13, hunter da 18. Diğerleri donsuz köylü çocuğu gibi level 2 falan dolaşıyorlar. Kartlarımda çok eksikler var.
Ama daha oyunun verdiği ilk pack'te tutorial sonrasındaki, gold Baron Geddon düştü.
Zaten oynaması zor bir kart, 7 manayla. Bir de çok viable gelmedi açıkçası bana. Hunter deck'ine gitmiyor çünkü unleash the hounds'la oynamaya çalışıyorum ekseriyetle. Mage deck'ine belki gidebilir, az minion'la oynamaya çalışıp board control'u sağlamaya yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Ama gold kart olması ve benim dust konusundaki fakirliğim de düşüncelere itiyor beni.
Dis'lesem mi, saklasam mı napsam?
Ha bi de rahatça pack alabilirim istesem, onu da hesaba katalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ilk başlarda ben de pack açmak daham mantıklı diyordum ama değil gibi, 1-3 bile bitirsen 100g değerindeki pack ve yanında illa 25-30g geliyor. hem oyunu çok daha net biçimde öğreniyorsun arenada çünkü standart maçlarda decklerde aşağı yukarı ne var tahmin edebiliyorsun ama arenada olasılıklar çok çok artıyor, duruma göre müdahale olayına yoğunlaşmak kafa kırdırıyor ama oynadıkça daha da adapte oluyorsun olaya. 4-5 galibiyet alınca avantajlı hale geliyor maddi açıdan da =)

Katilmiyorum, ne zaman arenaya girsem oyle kartlar geliyor ki otur da kufret..kendi deckimle daha keyifliyim
Guncelleme: arena daha keyifli yapilmali bence. Oyunu sonucta eglenmek icin oynuyoruz, maddi acidan haklisin
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamamı ile şans bence, bazen çok kötü deckle bile bişiler yapabiliyorsun arenada. ben geçen gün harbiden çok süper deckle 1-3 yaptım legendary yoktu ama kombinasyonlar olsun 2 epic 5 rare kart olsun güzel deckti ama gereken yerde hep en en en kötü kartları çektim yerden. ben sakin karşılıyorum artık kart çekemeyerek yenilmeleri, oyunun mantığı bu işte gereken yerde gereken kartı çekince perfect oluyor çekemeyince şansa kalıyor işin.
Sosyal ağlarda paylaş

arenaya gireyim dedim, 2 gündür giremedik quest para birikti diye. pala warr mage'den pala seçtim, consecrate'li truesilverlı bol bufflı clearı olan bi deste kurdum.

1 tane legendary geldi, onu da leeroy'dan yana kullandım. ilk tur bi mage geldi, topdeck freeze falan çekerek 2hp'den oyunu aldı. ikinci ve üçüncü maçlarda lightwelldi ottu boktu çatır çutur kart çekmeli iki priest geldi, nefes bile alamadım 9. turda verdiler elime :(

destede 3 consecrate var, biri bile gelmez mi anasını satayım ya. rng tanrıları beni sevmiyor, onu anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...