Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of Mordor

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

PS4 grafikleri artik benim icin gayet yeterli PC yi anca steamdeki normal oyunlar ve eve online icin kullaniyorum. Zaten adamlar da "We’re very focused on the PS4 and Xbox One… We’re focusing on the next-gen platforms, and then going to do whatever we can to get as much as possible on current-gen." demis.
Sosyal ağlarda paylaş

Monolith Productions bayağı eskiye dayanıyormuş. F.E.A.R'ı oynamamıştım ancak Condemned farklı bir oyundu. Kendine özgü epeyi oyunları var adamların.

Shadow of Mordor incelemeleri beklediğimden iyi çıkmış. Yalnızca hikayeye odaklanırsanız 15 saat sürüyormuş oyun. Ekim ayında oynamak için Shitclub yerine tercih edilebilir belki PS 4'te.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

PS4 grafikleri artik benim icin gayet yeterli PC yi anca steamdeki normal oyunlar ve eve online icin kullaniyorum. Zaten adamlar da "We’re very focused on the PS4 and Xbox One… We’re focusing on the next-gen platforms, and then going to do whatever we can to get as much as possible on current-gen." demis.

grafikler kotu gelmesede, fps sorunlari oluyor. pc de stabil 60 fps ise pc'yi tercih ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

monolith süperdir de sahibi bildiğiniz Warner Bros. hadi moba yapın, hadi lotr oyunu yapın falan saçma sapan işlere yöneltiyorlar. FEAR'ı taşeron yaptırdılar. Condemned gibi bir seri unutuldu gitti. Bunlar birer kanayan yara.

konsolcu degilim falan diyorsun ama butun iyi konsol oyunlarini biliyorsun cakal
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

Monolith Productions bayağı eskiye dayanıyormuş. F.E.A.R'ı oynamamıştım ancak Condemned farklı bir oyundu. Kendine özgü epeyi oyunları var adamların.

Shadow of Mordor incelemeleri beklediğimden iyi çıkmış. Yalnızca hikayeye odaklanırsanız 15 saat sürüyormuş oyun. Ekim ayında oynamak için Shitclub yerine tercih edilebilir belki PS 4'te.

baya eski dediğin blood a dayanır genç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...