Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

12 years slave'in yönetmeni dellendi django'da devamlı nigger deniyor diye, illa dellenilir hele hele şu son dönemde devamlı polis şunu vurdu haberleri sabah akşam veriliyorken.
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/997/862/201.jpg
outrage culture artık amerika yani çok birşey beklememek lazım büyük bütçeli yapımlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

12 years slave'in yönetmeni dellendi django'da devamlı nigger deniyor diye, illa dellenilir hele hele şu son dönemde devamlı polis şunu vurdu haberleri sabah akşam veriliyorken.
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/997/862/201.jpg
outrage culture artık amerika yani çok birşey beklememek lazım büyük bütçeli yapımlarda.

so much facepalm...

bu arada filmde nigger denebilir, beyaz da der, kölelik de olur, hayvan vahşi tecavüz sahnesi de olur, her şey olur, yönetmen "e zaten ben de eleştirmek için çektim lan" der, "oh ok" olur.

ama ismi "oyun" olunca BUNLARLA EĞLENİYORSUNUZ, KÖLELİK (savaş, tecavüz, ırkçılık, faşizm şu bu) SİZİN İÇİN OYUN MU PİS İMMAÇUR DUYGUSUZ GEYMIRLAR diye sonsuz rage gelir.

bakınız, afganistan'da mı ne bi çatışmaya giriyordu amerikan birliği. hepsi ölüyor, aradan üşü beşi sağ kalıyorsa kalıyordu. biri ea dağıtımcılığıyla o çatışmanın oyununu yapmaya yeltendi, o kadar rage geldi ki "savaştan oyun olmaz pis duygusuz caniler" diye, ea hemen geri basmıştı, yapımcı dımdızlk kalmıştı, tv'de orda ölen askerlerin aileleriyle telefon bağlantısı yapılıp yapımcıyı kınamışlardı falan.

youtube'da onunla ilgili bi haber, vidyo bişi izlemiştim de aradım aradım bulamadım. bulabilirsem koyarım buraya.

velhasıl, oyunlar öyle kitap, film, dizi şu bu gibi "hikaye anlatma yöntemi" olarak görülmüyor henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

uncharted waters new horizons'un japon versiyonunda afrikadan köle alınırken ingilizcesinde köleler altına dönüşmüştü :P

ya falloutta kölelik filan zaten var. bu tür yüzeysel hali yeterli olurdu bence insanların butthurt olması için. ana hikayede önemli bir yer ve derinlik vermek daha iyi bence ya, işte sanmıyorum yapacaklarını. xeşke deyip geçiyorum.

bu arada o renkli screenshotlar jet kullanınca görülen görüntülermiş. uyuşturucular artık ses, zaman algısı, görüntü gibi şeyleri etkiliyomuş. hatta diyaloglarda uyuşturucuya özel seçenekler varmış. o da iyi oldu uyuşturucu kullanmak için ekstra sebep olur. nadiren buffout, psycho ve mentat hariç kullandığımı pek hatırlamıyorum. hele bağımlı hiç olmadım rp için bile.

tabi yalan söylüyorum da olsa bu da güzel olurdu :P
işe al beni bethesda. seni seviyorum şapşal.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Like the most of you I want Fallout 4 to replicate the the good times of Fallout 3 (and to some extent New Vegas)

QED

oyun basininin coplukleri ile gelmeyin bize :P shitakudan copy pastalar gelir yoksa GAMER ENTITLEMENT, GAMERS EXPLOIT MODDERS AND REFUSE PAID MODS falan filan

fallout 3 u new vegasin ustunde tutan birine anca your opinions are shit denir hani bide serinin en kotu oyunu 3 (konsol oyunu never happened)
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

O açıdan bakarsan "Fallout 3'ü seven adamın bile hevesini kırmaya yeten bir oyun" noktasına geliyorsun ki bu işi daha da trajik bir hale getiriyor.

tüh 3 gibi olmayacak galiba new vegas gibi olacak diyerek hevesi kırılıyor olabilir. bu işler hep beklentiye bakıyor. objektife yakın olarak kötü bi fallout yapması da düşük ihtimal betezdanın.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir bide terminal ayni demis, elestiri elestiri olsa

http://i.imgur.com/uD469d0.jpg

hani butun settingin bizim timelinea olan divergence pointi transistorun kesfedilmemesi ve elektronik cagi yerine atom caginin gerceklesmesi yani. ne olucakti hani f3 ile f4 arasi renkli monitormu icat ediceklerdi?

microsofta cok kirginim command promt win10 da hala ayni ve 20 yil onceki msdos a benziyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...