Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

valla ben bu akşam toparladım sanalmarketim'den gene 1000$ civarı birşey çıktı monitörsüz, hep aynı fiyata topluyorum 4 yıl götürüyor her defasında son 15 yıldır. :) 1-2 parçadan emin değilim sadece onlara bakacağım daha.

çünkü kesin eminim açık alanda kasılacak 4 yıllık makine, orasını burasını kısmam gerekecek berbat olacak. atilla total war'u da düzgün oynayamadım zaten slideshow gibi. creative assembly ve bethesda oyunları için pc yeniliyorum zaten heh.

Atw tartısmasını ilgili konuda,donanım yorumlarını donanımda devam ettirebilir misin lütfen?
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:
Atw tartısmasını ilgili konuda,donanım yorumlarını donanımda devam ettirebilir misin lütfen?

atw tartışılmadı zaten, fo4 key'i almak ve fo4'ü oynatabilecek bir makine sahibi olmak konuşulurken bahsi geçti. donanım da gene fo4 oynatabilecek bir makine sahibi olmak hakkında geçti, parça filan konuşulmuş değil hani dikkatinden kaçtıysa. her şekilde bunların bahsi kapanmış bitmiş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm fiyat iyimis ama ben gene son dk preorder ederim heralde cikmasina yakin bonuslar dlcler vs gelir. zaten C̗a͔͖̦̝͙̻t̟eg̻̙͓̱̝o͈̫̙r̰y͎ ͇5̖͉̦ tier hype bekliyorum bu oyundan cikis yaklasinca :p

worldwide diyorsa rus keyi degildir zaten normal english oluyor onlar, son 7-8 AAA oyunumu hep o taraflardan aldim ben sorun olmadi duzgun reviewi olan yerlerden alinca.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

DoGMeaT said:

atw tartışılmadı zaten, fo4 key'i almak ve fo4'ü oynatabilecek bir makine sahibi olmak konuşulurken bahsi geçti. donanım da gene fo4 oynatabilecek bir makine sahibi olmak hakkında geçti, parça filan konuşulmuş değil hani dikkatinden kaçtıysa. her şekilde bunların bahsi kapanmış bitmiş zaten.

aşşağıdaki hali gibi olsa derail potansiyeli azalıcak,hani bahsi kapanmış kapanmamış bilmiyorum,görünce dikkatimi çekti,senin de bu konulara önem verdiğini biliyoruz önceden içtihatlarına bakarak,niye savunmaya geçip uzatıyorsun,yoksa karman çorman,sıkıntılı bir forum tecrübesi yaşamamızı mı istiyorsun sam,aşkolsun

Sam said:

valla ben bu akşam toparladım sanalmarketim'den gene 1000$ civarı birşey çıktı monitörsüz, hep aynı fiyata topluyorum 4 yıl götürüyor her defasında son 15 yıldır. :) 1-2 parçadan emin değilim sadece onlara bakacağım daha.

çünkü kesin eminim açık alanda kasılacak 4 yıllık makine, orasını burasını kısmam gerekecek berbat olacak. atilla total war'u da düzgün oynayamadım zaten slideshow gibi. creative assembly ve bethesda oyunları için pc yeniliyorum zaten heh.

lütfen ilerde daha dikkatli ol,ve boşuna cevap yetiştirme yarışına girip konuyu daha derail etme,teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/tJjZKM4.jpg
böyle bir spekülasyon dönmüş perk chart ne olabilir diye bazı ss'lerden sanırım, ilginç. "almost perfect" gibi saçmasapan bir perk konmazsa special boostlayan ve gain stat kalkmışsa ilginç olabilir yeni sistem. görmek lazım tabii son halini ne yaptılar, bu yaz gösterirler umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

olması gerektiği gibi silip süpürmüş ödülleri.

bende de fo4 resmi forumu açık devamlı bir tab'de yeni bir haber çıkar mı diye ama birşey yok ortada yeni henüz. gereken donanımı bu ay yazsalar da karar versem pc ya da gpu yenilesem mi.

SAM. amca sen yetkili bir insansın
Firmaya bir mail atsan " maliye bize yine vergi koyacak açıklasanız sistemi erken toplasak " diye ..
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

ne toplasaniz caliscak abi oyun sene 2015 pc marketindesiniz, 2013 midrange pc specleri olan konsola yapiliyor oyun

aslında toplamasam nasıl çalışacak merak ettiğim o, çünkü grafiği ağır oyun yok hiç beklediğim bunun haricinde şu an. cpu teknolojisi 3,5 yıl yerinde saymış, bütün makineyi değiştirmem anlamsız geldi benchmark kıyaslayınca. gpu yenilemeden ne kadar oynatır kestiremiyorum ama skyrim ile alakasız yani, açık alanda ve şehirde şu detayla alakası yok bariz. silahların üstünde bile over-engineering var heh.

neyse kendim araştıracağım gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...