Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

bingildak said:

sam beğenmeye zorluyorsun sanki kendini

her yer çöl olsun, kahverengi olsun gibi bir beklentim yok diyedir.

grafikler daha iyi olabilirdi ama "renkli olmuş" bayağı temelsiz bir eleştiri.

üşenmesen d3 başlığındaki yetersiz mesajlarını alıntılayacam da o kadar boş vaktim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Seslendirme yüzünden sadece erkek ana karakter mi? Hahaha yalandır o ya sjwlar paramparça eder. Sam ve laurelin preorderlarını iptal eder!

cok sukur pre-order vermiyorum ben hicbir oyuna :P hos zaten kulustur 4 yillik makinam guzel bi sekilde kaldirmaz bu oyunu buyuk ihtimal. collector bekler kenarda tutarim, bi maddi durumu duzeltip yeni pc ile oynarim.

ha spekulayson cok donuyor, o trailerda bebegin basindaki adam vault dweller, isnanalrin dondurulup saklandigi bir vault 111 diyorlar, sabit male olucak diye cok spekulasyon var seslendirme oldugu icin. bethesda tabi bu, oblivionda 30 karakterden 20 sini ayni adama seslendiren firma para vermeyelim diye kacar bu kolayliga, fallout 3 tunnel crawlerindan sonrada lineer hikayeyi dayar open world gibi duran oyuna, bende bakar korsanina almam yani eger tahmin ettigim gibi cikarsa, yoksa bekler CE alirim gene sorun yok :D fallout 3 les olsada CE lunchbox ve bobblehead sahane direk :D

neyse pony koyup bitiriyim, pony eksik olmasin bu threadde

http://i.imgur.com/VzRud8y.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...