Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Catze said:

1 saniyede 10 yumruk atıldı mı noldu noyzura var diye okumadım, boşa zaman kaybı adamın mesajları

kaç para zamanınız ? işe gidip gelerek çalışman günde kaç saat sürüyor. ?

ne kadar maaş alıyorsun ?

15 sene okuduktan sonra 30-40 sene çalıştığın takitirde hayatının toplam fiyatı kaç para ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

axedice said:

Noyzura said:

Nüklüeer santrali savunan bir adam benim gözümde ne enerjiyle alakası var ne de mühendislik ile. Ancak şirketler için üst düzey bir işçi olabilirsin o kadar.

Asdfaha şimdiye kadar çok saçmaladın da hocut bu gerçekten rekor oldu. Kendini aşmayı başardın, ki buna olumlu bi gelişim olarak bile bakabiliriz.

Niye ki yaw? Niye mühendis oldunuz böyle çocukluğunuzdan beri mekanik kuramlar arasında içiz içine sığmadığından mı yoksa aileniz çok para var diye üzerine baskı yapıp öyle mi oldunuz ?

Hadi nasıl olduğunuzu da boşver mühendis oldunuz da ne oldu ? Mühendislik adına ne yapıyorsunuz anlatsanıza biraz. Şirkette gün nasıl geçiyor ? insanlık için tasarladığınız birşey var mı yoksa bir günden diğer güne faturaları ödemek için şirket sınırlarında en ucuza kapatılmış yaşamınıza minnet etmeye mi çalışıyorsun faturalarını ödeyip daha lüks ev ve araçları almanın hayalinde ?

boşver sen mühendisliği onu biz hallederiz, sen bir fal açta görelim bakalım ne olacak halimiz (kız var mı bana hacı!?)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

axedice said:

Noyzura said:

Nüklüeer santrali savunan bir adam benim gözümde ne enerjiyle alakası var ne de mühendislik ile. Ancak şirketler için üst düzey bir işçi olabilirsin o kadar.

Asdfaha şimdiye kadar çok saçmaladın da hocut bu gerçekten rekor oldu. Kendini aşmayı başardın, ki buna olumlu bi gelişim olarak bile bakabiliriz.

Niye ki yaw? Niye mühendis oldunuz böyle çocukluğunuzdan beri mekanik kuramlar arasında içiz içine sığmadığından mı yoksa aileniz çok para var diye üzerine baskı yapıp öyle mi oldunuz ?

Hadi nasıl olduğunuzu da boşver mühendis oldunuz da ne oldu ? Mühendislik adına ne yapıyorsunuz anlatsanıza biraz. Şirkette gün nasıl geçiyor ? insanlık için tasarladığınız birşey var mı yoksa bir günden diğer güne faturaları ödemek için şirket sınırlarında en ucuza kapatılmış yaşamınıza minnet etmeye mi çalışıyorsun faturalarını ödeyip daha lüks ev ve araçları almanın hayalinde ?

sana dair genelleme yapıldığında çok zoruna gidiyor da başkalarına yapmaktan hiç kaçınmıyorsun maşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Catze said:

1 saniyede 10 yumruk atıldı mı noldu noyzura var diye okumadım, boşa zaman kaybı adamın mesajları

15 sene okuduktan sonra 30-40 sene çalıştığın takitirde hayatının toplam fiyatı kaç para ?

2 tarot açar hayatınızla beraber satın alır sizi dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Catze said:

napcan ödicen mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere mühendis demek; belirli bir konuda uzmanlaşmış ve eğitim almış kişidir.

Demişsin ki makina vs, olm ne makinası? Sen mucitliği mühendislikle karşılaştırıyorsun.

Noyan vallaha bilmediğin konulara hiç bulaşma. Eğitim sisteminide hiç eleştirme.

Madem kolay ezbere dayalı yapaydında seninde isminin başına Mühendis, Doktor, Avukat, Hakim yada en basiti vasıflı bir sıfat getirseydik.

Ama şu an ne getirebiliyoruz;

Enerjeyşın Noyan

Bu ne olm?
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca noyanın hacı iddiayı değiştirelim ben vegan oldum demesinin akabinde azimli bezdirme çabaları ile uğraşmak istememem sonucu iddiayı bana feshettirdi zaten. bu konunun var olmasına bile gerek yok daha fazla. kilitlensin. başka başlık altında sürtünmeye devam edin birbirinize.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ayrıca noyanın hacı iddiayı değiştirelim ben vegan oldum demesinin akabinde azimli bezdirme çabaları ile uğraşmak istememem sonucu iddiayı bana feshettirdi zaten. bu konunun var olmasına bile gerek yok daha fazla. kilitlensin. başka başlık altında sürtünmeye devam edin birbirinize.

Tehdit mi ediyor Noyan yine seni panpa :)
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

beyler bence uzatmayın noyan çok haklı.

Beni bir tek sen anlıyorsun konuda daha da konuşmaya gerek yok bu konuda sende haklısın. Çünkü gereksiz yere fazla konuşmaya başlayınca paticik konularını hem ağlama duvarına hem de şeytan taşlama alanına çeviriyorlar ;D

Ama ben seni anlıyorum Chrome'cum ve yetenek ve birikimlerinide bu hayatta çok daha fazla içine sinecek bir duruma geleceğinide hissediyorum. Teşekkürler anlayışın için benim için gerçekten değerli.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

chrome said:

beyler bence uzatmayın noyan çok haklı.

Beni bir tek sen anlıyorsun konuda daha da konuşmaya gerek yok bu konuda sende haklısın. Çünkü gereksiz yere fazla konuşmaya başlayınca paticik konularını hem ağlama duvarına hem de şeytan taşlama alanına çeviriyorlar ;D

Ama ben seni anlıyorum Chrome'cum ve yetenek ve birikimlerinide bu hayatta çok daha fazla içine sinecek bir duruma geleceğinide hissediyorum. Teşekkürler anlayışın için benim için gerçekten değerli.

sağol noyancım.
sarılalım sıkı sıkı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Litminov said:

bi bok bilmediği şeyler hakkında konuşan insanlara uyuz oluyorum.

Size bilmeyi değil sınırları öğretiyorlar. Hayatın boyunca okuduğun sistemde yanlış cevaplarını bile "onlar" belirlemişken şimdi algılayabileceğin sınırların dışında gezen insanlara uyuz olman çok olası bir ilkel hareket.

şu iyi laf
Sosyal ağlarda paylaş

Birazdan Level-Up tarot seansına gireceğim. hem de bir paticik üyesine . Acaba kime ;D ?

neyseki buradaki tartışmayı da kendi içimde sakinleştirip gereksizce kapılmak yerine kısa kesebildim. Cidden paticikteki nooblar ile xp kasıp level atlıyorum ya ;D Teşekkür ederim Pati sayende daha olgun biri oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Noyzura said:

Litminov said:

bi bok bilmediği şeyler hakkında konuşan insanlara uyuz oluyorum.

Size bilmeyi değil sınırları öğretiyorlar. Hayatın boyunca okuduğun sistemde yanlış cevaplarını bile "onlar" belirlemişken şimdi algılayabileceğin sınırların dışında gezen insanlara uyuz olman çok olası bir ilkel hareket.

şu iyi laf

harbiden fena lol
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Akhlaur said:

Eğitimini almadan başkalarının yaptığı işe küçümseyerek bakarsan, işin eğitimini almış birinden böyle bir cevap duyman çok normal.Zaten belli bir şey anlamıyorsun da, bi ton ıvır zıvırdan hiç anlamadan yazıyor olduğunu biliyoruz zaten.Sanıyorsun ki bi sen biliyon uzak doğu felsefe gak guk, vegan da oldun bi adım daha yaklaştık falan filan.

Sen bakış açınla takıl onda sıkıntı yok, başkalarının yaptığı işi "kendi açıma göre" diyerek küçümseyip bik bik edersen bende sana öyle cevap veririm.Gerçi seninle konuşulacak bir şey yok zaten takıl panpa.

Salak mısın ? deliye ne anlatıyorsun ki ? Son kurduğun cümleyi bile bile hala ne konuşuyorsun ki ? Kusura bakma ama sende eğitimini almadığın konularda enerji , v.s. atıp tutuyorsun. Eğitim , öğrenmek ve kendini yetiştirmek "milli eğitim" kapsamının dışında milyonlarca yıldır evrim ile bireysel ve insanlar-algı-bilgi kapsamında devam ediyor.

Hani ben deliyim ama sen son kurduğun cümleye rağmen hala uzun uzun cümleler kuruyorsan bana gerçekten kafan çalışmıyor.

Salak değilim hata yaptım.Benim aldığım eğitimi bilemen sen kardeş.Ben senin gibi her şeyimi dökmedim buraya.Atıp tutarsın anca.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

sağol noyancım.

Sımsıkı ;D ahaha ayrıca seni tehtit ettiğimi iddaa edenlere aldırış etme. Onlar kaka , onlar eşşek. Onlar insaniyet nedir bilmiyorlar , iki insanın medeni bir şekilde konuşup birbirini anlayabilme ihtimali onların hesaplayacağı birşey değil.

Onlar yaramaz çocuklar gibi. Bebekliklerinden beri hep üzerlerindeki otoriteler onlara istediklerini yaptırmak için hep korkutmuşlar. "otobüste uslu dur bak amca kaçırır seni , erken yat yoksa böcüler gelir" v.s... Çocuklukları bitince okula başlayınca ailelerinden dayak yememiş olanlar bile öğretmen şiddeti ve dayağı ile korkuya mahkum edilmişer...

Chrome ile aramda olan şeyin korku ile uzaktan ya da yakından alakası yoktur. Biz iki kafası çalışan adamın saçma sapan ego oyunları ya da ezikliğin yaması olan üstünlük taslamacalar olmaksızın birbirimizi anlayabiliyoruz..

Çünkü bu dünyadaki en büyük otorite Sevgidir ve sevginin içinde korku ya da kasvetli duygular değil , bolca miktarda anlayış ve güzelliğin yansımaları vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

chrome said:

sağol noyancım.

Sımsıkı ;D ahaha ayrıca seni tehtit ettiğimi iddaa edenlere aldırış etme. Onlar kaka , onlar eşşek. Onlar insaniyet nedir bilmiyorlar , iki insanın medeni bir şekilde konuşup birbirini anlayabilme ihtimali onların hesaplayacağı birşey değil.

Onlar yaramaz çocuklar gibi. Bebekliklerinden beri hep üzerlerindeki otoriteler onlara istediklerini yaptırmak için hep korkutmuşlar. "otobüste uslu dur bak amca kaçırır seni , erken yat yoksa böcüler gelir" v.s... Çocuklukları bitince okula başlayınca ailelerinden dayak yememiş olanlar bile öğretmen şiddeti ve dayağı ile korkuya mahkum edilmişer...

Chrome ile aramda olan şeyin korku ile uzaktan ya da yakından alakası yoktur. Biz iki kafası çalışan adamın saçma sapan ego oyunları ya da ezikliğin yaması olan üstünlük taslamacalar olmaksızın birbirimizi anlayabiliyoruz..

Çünkü bu dünyadaki en büyük otorite Sevgidir ve sevginin içinde korku ya da kasvetli duygular değil , bolca miktarda anlayış ve güzelliğin yansımaları vardır.

Olm otorite benim ya ne diyosun para bende panpa :) Sütyen takar dolaştırırım adamı.

Öyle otoriteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...