Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş teklifi

df

Öne çıkan mesajlar

senko said:

yazılmcı olduğunu okumamışım
kurumsal şirketlerde yazılımcılar rahat genelde ya, orası neden çok çalıştırıyor anlamadım :)
bol bol mesai yapanlar genelde analistçiler, solution/domain architech'ler oluyor.
yazılmcı dediğin 9da gelir 6da gider.

trde 4 farkli yerde calistim.
dedigini hic yapamadim usta.
Amerikada bile 9-20 calisiyorum ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

maaş ile resmiyeti topla böl fln en az resmiyetlisini seç. para mara fln görmüyor gözün bir süre sonra. bakıyosun 3 sene olmuş it gibi calısıyosun. araba fln alıp tatile gidiyosun mal gibi geciyo zaten.
ama bu benim su anki pskolojimdende olabilir. öle baydımki mesaiden.
dün bir soruya patrona neblim amk diye cvp verdim farketmemişim bile sonradan söyledi millet güle güle. kafa çiziliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep is degerlendirirken 3 seye dikkat ettim.
1. Yol; inanilmaz etkiliyor gunde 2-3 saat yol cekmekle 40 dk yol cekmek arasinda daglar kadar fark var.
2. Maas; yani anlatmaya gerek yok
3. İş tatmini; buda baya onemli, calistigin yer ve yaptigin is zevkli ise saatler nasil geciyor anlamiyorsun.

bunlardan genelde 2 tanesi iyiyse seciyorum. 3de iyi yer bulamadim daha
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

Mithat said:

1800+ alıyorum

bu parayı alıp evlenenler var...

Bu seni ilgilendirmez de hadi trollüne feed veriim , maaş almasamda evlenebilirdim , o konuda sıkıntım yoktu ki onu bekliim. He tabii kıt kanaat geçinicek düzeyde maaşlarını zor yetiştirenleriniz evlenmek için bir tarafını yırttığından buna şaşırmış olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok eşimde 700 liraya çalışıyor , günde 4 saat falan dershanede öğretmenlik yapıyor. Baya baya keyfi bir çalışma durumu olmuş bizim , bende ilk başladığımda anlattım tanıdık bi yerdeydim yabancı yerde değil iskender+dizi falan keyiftim , sonra 1800 diyince lan dedim kariyer yaparım belki diye kabul ettim paraya hayır diyemedim.

Yoksa değil 2013 , 2010da bile 2500 lira toplam gelirle evlenilmez lan :D baya bildiğin aç kalır insan , sırf kiramız o kadar lan bizim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...