Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulak Temizleme Aleti

Parliamert

Öne çıkan mesajlar

Red said:

benim burunda zaten et var yüzde 5'ini bile kullanamıyorum burnumum sdfs

burunda içerden kemik eğriliği, septum deviasyonu sebebiyle ameliyat oldum. ameliyattan 2 sonra yasak olmasına rağmen duşta burnumu hafif hafif fışkırmıştım.çıkanlar inanılmazdı, kabuk baglamıs yaralar, pislikler, mavi iplik filan. of nası bir rahatlamaydı o ya.

edit : bu kulağı böyle sürekli temizlemek zararlı değil mi?

ben kbb de bir kere temizletmiştim, böyle şeffaf boruyu sokup kulagıma çekmişti doktor. uzun süre kulak kaşıntım olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

DUVAR VARDI ABİ, DUVAR.

Kir değil hocam o, ben de çok pis girişirdim kulağıma 2 hafta ebemi belledi dış kulak iltihabı bıraktım doktor tavsiyesiyle. Kulağın ürettiği bir salgı ve kulağın pH düzeyini bakterilerin üreyemeyeceği asidik bir düzeyde tutmaya yarıyor, sadece kulağına birisi baktığında görebileceği yeri iğrençlik olmasın diye temizlemen öneriliyor. Söylemiş olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Chemical said:

DUVAR VARDI ABİ, DUVAR.

Kir değil hocam o, ben de çok pis girişirdim kulağıma 2 hafta ebemi belledi dış kulak iltihabı bıraktım doktor tavsiyesiyle. Kulağın ürettiği bir salgı ve kulağın pH düzeyini bakterilerin üreyemeyeceği asidik bir düzeyde tutmaya yarıyor, sadece kulağına birisi baktığında görebileceği yeri iğrençlik olmasın diye temizlemen öneriliyor. Söylemiş olayım.

kulak kiri diyoruz biz ondan kir dedim, yoksa evet kendi oluşturuyor.
Da arkadaşınki birikiyor tıkıyor o yüzden almak gerekiyor böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Chemical said:

DUVAR VARDI ABİ, DUVAR.

bana da doktor "dokunma onlara" dedi. "e çubuklan temiz.." diyordum "hayır!" dedi bitti

dokunmam bir daha ben valla
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

sabonis said:

Chemical said:

kir hepsi

allah cezanı.......... o ne görüntü ya........

bu arada o kadar büyük kir nası oluyo oha

ayrıca sen ne alaka böle bi işe girişiyorsun?

sadhfuadshf

asdf ilişkimizde yeterince iletişim kuramadığımızı düşündüm

hafiften ruhsal problemlerin var galiba dsahufdhasf. çocuk gitsin kbb'ye temizletsin sana ne. nası bi iğrençlik nası bi pislik bu ya.

hayır bi de sonuçta bu işi senin yapman çocuk için de tehlikeli.

olm insan mısınız siz ya sufhasudfh
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Chemical said:

sabonis said:

Chemical said:

kir hepsi

allah cezanı.......... o ne görüntü ya........

bu arada o kadar büyük kir nası oluyo oha

ayrıca sen ne alaka böle bi işe girişiyorsun?

sadhfuadshf

asdf ilişkimizde yeterince iletişim kuramadığımızı düşündüm

hafiften ruhsal problemlerin var galiba dsahufdhasf. çocuk gitsin kbb'ye temizletsin sana ne. nası bi iğrençlik nası bi pislik bu ya.

hayır bi de sonuçta bu işi senin yapman çocuk için de tehlikeli.

olm insan mısınız siz ya sufhasudfh

asdf kız arkadaş olduğundan çok huylanmadım
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

abi benim en tiksindiğim olay kulak temizlemeyle ilgili;

kadınların günlerde örgü şişiyle kularını karıştırmalırdır lan.
küçüklüğümden kalma travmalardan biridir bu.

ahahah ya nereden geldi aklına babannem de yapardı 6-7 yasındayken hatırlıyorum karıştırır sonra hiç birşey yokmuş gibi örmeye devam...
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya geri döndüm sevgili patiler.

WaxVac marka aleti satın aldım. Kulağım eskilerin deyimiyle "bar bağladığı" için pek bir faydası olmadı aletin, anlayacağınız duştan çıktıktan sonra veya şöyle haftada bir yoklamak için ideal gibi. Yakında boynumuz bükük şekilde o ak saçlı, gözlüklerinin üstünden bakan doktorumuzun kapısını çalıcaz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok muzdaribim şu dertten ya.

İşyeri gürültülü, ben de kulaklık sevmiyorum. Çok çabuk kir oluşuyor. Birde 2 gün havuza giriyorum, ister istemez su kaçıyor tıkaç olsa bile, şişiyor. Çınlama yapıyor bazen, çoğu kez tıkanıklık hissi oluşturuyor.

Kemikıl haftada bir gel temizle lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bende bu kulak temizleme aletinden aldım. ucunda çengel gibi bir şey var ve ışıklı.

ama alet kulağımın iç koridorlarına değince biraz ağrı hissediyorum ve birazcık kurcalamama rağmen sıfır kir çıktı? çok içerilere sokamıyorum çünkü ağrı hissediyorum. hatta çok kurcaladım sanırım sağ kulakta bir ağrı kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...