Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

TL den 0 atar gibi statlardan da atacaklar herhalde öteki türlü old contentler batar. Zaten expansion daki bir özellik hata sonucu ortaya çıktı bile, ilvl ı dungeon a göre düşürebilme özelliği. Takım toplayıp ilvl düşürerek eski dungeonları canlandıracaklar tekrar. Belki bonus monus da verirler valor gibi, o zaman bayağı çok yapan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

tyildirim said:

curseye

Curse'e. Körs. C-u-r-s-e değil.

MoPta ne güzel sadeleştirmeye gideceklerdi statlarda, millet old content cart curt isyan etti diye 1m hpler çıktı ortaya. Bari bu xpacte getirseler item squishi.

Bilmiyorsan yorum yapma.

Curse bildiğin türkçe okuyacaksın özel isim değil çünkü C-u-r-s-e 'ye.

Türkçe öğrenelim sonra g*t etmeye calışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Alter time fikri çok güzel aslında zamanda gerie gidip herşeye reset çekme muhabbetti yani

Bide şu cataclysmde azerothun içine ettiler eski düzeni gelsin geri azerothun pls

Kesin başka birşeyi bozarız bu seferde, daha da beter olur iki faction aasindaki düşmanlık ve bas düşmanlar. Al sana wow 2.
Sosyal ağlarda paylaş

bu çıkacak paket herşeyi belirliycek abi. mop ile inanılmaz subs kaybettiler. hem mop'un niteliğinden dolayı hem de oyunun artık yıpranmasından dolayı. geçen gün biri paylaşmıştı 40% e yakın revenue kaybı vardı.

eğer bu exp tutmazsa ve o kayıp edilen gelir geri dönmezse, hoş geldin free to play...

12 yaşındaki knight online tayfasıyla oynarsınız artıkın.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sene neredeyse 2014, hala hırbolar gibi çurse diyoruz resmen içim yanıyor.

KÖRS

LÜT
FEN

Ayrıca MoP sonunda yaptığı atar nedeniyle Logosha hala gıcığız, gerekirse centaur değil human halısı da koyarız! cCc Vol'jin cCc

Çevir kazı yanmasın yapma. Türkçe türkçedir ve senin özendiğin ingilizceden kat ve kat daha üstündür benim gözümde.

Sırf sen hırbo olarak düşünüyorsun diye Türkçenin değişmesi mümkün değil.

Öğrenmek istersen sende öğrenebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

%40 revenue kaybetmeleri birşeyi değiştirmez. adamlar oyundan hala daha fazlasıyla kar ediyorlar. yeni oyunları tamamlanana kadar neden onu finanse edicek bir tavuğu kessinler.

isterse %60 kaybetsin. ne harcıyorlar ki revenue kaybı zarar sokacak kadar fazla olsun.

haa anca nasıl olur f2p? eğer f2p modelinin daha fazla para kazandıracağını düşünürlerse o zaman f2p geçerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten asya temalı olsun diye yırtındılar, bu expansion böyle geçti. Bakmayın güzel özelliklerde geldi item upgrade, pet battlelar felan, ben yine güzel özellikler eklerler diye umuyorum.

Bu pet battle gibi yeni birşeyler, güzel bir hikaye, öze geri dönüş =p , yeni class/race. Demon hunter cuk oturur işte mis. Mail giyen melee char =p
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Zaten asya temalı olsun diye yırtındılar, bu expansion böyle geçti. Bakmayın güzel özelliklerde geldi item upgrade, pet battlelar felan, ben yine güzel özellikler eklerler diye umuyorum.

Bu pet battle gibi yeni birşeyler, güzel bir hikaye, öze geri dönüş =p , yeni class/race. Demon hunter cuk oturur işte mis. Mail giyen melee char =p

Demon Hunter de bana saçma geliyor. Illidan bir demon hunterdi. Demon Warlock da aynısı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

%40 revenue kaybetmeleri birşeyi değiştirmez. adamlar oyundan hala daha fazlasıyla kar ediyorlar. yeni oyunları tamamlanana kadar neden onu finanse edicek bir tavuğu kessinler.

isterse %60 kaybetsin. ne harcıyorlar ki revenue kaybı zarar sokacak kadar fazla olsun.

haa anca nasıl olur f2p? eğer f2p modelinin daha fazla para kazandıracağını düşünürlerse o zaman f2p geçerler.

ondan f2p olacak zaten.

ayrıca oyunu geliştiren ekip, agresif marketing 12 ay boyunca, hala TV'de reklamları çıkıyor vb. düşündüğünüzden çok fazla giderleri var.

öyle revenue 60% düşsün hala kar ediyoruz diye kafa yapısında devam edecek adam değil kotick.

f2p yapar, rmah'ı koyar bir gecede.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...