Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kuru odalar, odalar kuru

senko

Öne çıkan mesajlar

Goering said:

http://www.hepsiburada.com/liste/vicks-vh5200-ultrasonic-hava-nemlendirici/productDetails.aspx?productId=sgvicksv5200&categoryId=26012213

bende bundan var ama daha ucuza almistim,
limango'dan 120 tl gibi birseye
sık çıkıyordu hava temizleme aleti ilanı...

bi süre takip et çıkar kesin

içinden vicks tablet de çıkıyor,
çalıştırmazsan temizlemen lazım yoksa su akıtıyor bir süre sonra. (3-4 hafta unuttum ben akıttı)

parkenin anası ağladı aman

sağolasın hocam
burdakilerden bi tanesini alırım sanırsam.
vakit yok şimdi limango takip etcek kadar
limango da kampanya ya girene kadar boğazı elime alabilriim
Sosyal ağlarda paylaş

senin sorunun da ayrıca kuru odadan falan kaynaklanmıyor abi. fazla nemli oda da iyi bir şey değil nem ile birleşen toz solunum sonrası akciğerlerinde daha yüksek oranda yapışır çünkü.alerjin var bir şeye. o yüzden böyle oluyorsun muhtemelen. bir test falan yaptırırsan immünoloji bakıyor sanırım ona hallolur sorunun. yoksa izmir ankara değişimi böyle bir sorun çıkartacak kadar farklı değil birbirinden.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

senin sorunun da ayrıca kuru odadan falan kaynaklanmıyor abi. fazla nemli oda da iyi bir şey değil nem ile birleşen toz solunum sonrası akciğerlerinde daha yüksek oranda yapışır çünkü.alerjin var bir şeye. o yüzden böyle oluyorsun muhtemelen. bir test falan yaptırırsan immünoloji bakıyor sanırım ona hallolur sorunun. yoksa izmir ankara değişimi böyle bir sorun çıkartacak kadar farklı değil birbirinden.

hacit neye alerjim olucak ki
kaloriferler yanmadan once gayet iyiydim
ne zaman yanmaya basladi o zaman benim sorunlar da firladi ortaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...