Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Ya rakibin bu hafta Bursa ile oynuyor, Konya'yı yenip kabus başlayan sezonda haftaya Kadıköy'de lider olma şansın var. Kopenhag'ı yenip muhtemelen CL gruplarından çıkma şansını %70'e yükseltme şansın var. Çıkıp yaptığı şova bak, mal ultraslan da bağırsın yönetim istifa diye.

Terim'i sevmeyen azdır, yapılanlar tam da doğru değil, fakat artık TD'miz Mancini ve bu adam güzel şeyler yapmaya çalışıyor, kısa sürede de bunun demosunu izletiyor. Zamanı mı bunun şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tam tersine aysalın takımı değil kendi egosunu düşündüğünü fatih terimin aysaldan daha galatasaraylı olduğunu , fatih terime yapılanın aysal tarafından ayıp olduğunu düşünüyorum. Canaydın falan gibi başkanlar kalsaydı şimdi fatih terimi böyle yollamazlardı. Zaten belki de çoğumuzdan daha koyu galatasaraylı olan albayrağın bile durumu ortaya koyuyor herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bende tam tersine aysalın takımı değil kendi egosunu düşündüğünü fatih terimin aysaldan daha galatasaraylı olduğunu , fatih terime yapılanın aysal tarafından ayıp olduğunu düşünüyorum. Canaydın falan gibi başkanlar kalsaydı şimdi fatih terimi böyle yollamazlardı. Zaten belki de çoğumuzdan daha koyu galatasaraylı olan albayrağın bile durumu ortaya koyuyor herşeyi.

karsisindaki terim oldugu icin olay sanki aysalin egosu gibi algilaniyo, baskasi olsa kims umursamazdi. baska basgan olsa terimi gondermeye yetemezdi, terim kendi gidene kadar takimin icine sicilirdi. o o kadar gsli, bu bu kadar gsli diye takim yonetilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

valla imparator dediginiz adamin ben hic bir zaman imparator oldugunu soylemedim, kendisi adana derebeyinden ote birsey degil. IMPARATORA CAN FEDAAAA :( diye aglarken unal aysalin got killigina evrilmenize guluyorum ben.

Aziz Yıldırım'ın taşağının kılı konuştu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...