Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

said:
FURKAN BİZİM OYUNCUMUZ MU!
Maçı yardımcılarıyla Florya’da izleyen İtalyan hoca, performansını çok beğendiği Furkan Özçal’la ilgili araştırma yapılmasını isterken, sarı-kırmızılılardan, “O zaten bizim oyuncumuz” yanıtını aldı. Şoke olan tecrübeli teknik adamın, “Bu bir şaka galiba!” dediği ortaya çıktı

http://skorer.milliyet.com.tr/furkan-bizim-oyuncumuz-mu-/galatasaray/detay/1812229/default.htm
Sosyal ağlarda paylaş

sol ayağıyla uzak köşeye vurduğu şuttan sonra ben de aynı tepkiyi vermiştim.
bizim furkanmış hakkatende aehaeh.

ama herif tam bir istikrarsızlık abidesi
SEZON TAKIM MAÇ GOL
2013-14 Karabükspor 17 1
2012-13 Galatasaray 1 -
2011-12 Kayserispor 23 2
2010-11 Kayserispor 20 2
2009-10 Kayserispor 19 -
200-09 Kayserispor 14 2
Sosyal ağlarda paylaş

Tarık Çamdal'a önprotokol imzalatmışız, yine bir oyuncu ayartarak kulüp değerlerimizden ödün vermedik sdjfdsjf.

Yanlış bulsam da özellikle Kayseri ve Eskişehir gibi takımlar hakediyor bunu. Sezon sonu sözleşmesi bitecek adama Dany+1 milyon istemişler. Adam olan ile görüşürüyoruz zaten bknz: Bursa-Serdar Aziz
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

said:
FURKAN BİZİM OYUNCUMUZ MU!
Maçı yardımcılarıyla Florya’da izleyen İtalyan hoca, performansını çok beğendiği Furkan Özçal’la ilgili araştırma yapılmasını isterken, sarı-kırmızılılardan, “O zaten bizim oyuncumuz” yanıtını aldı. Şoke olan tecrübeli teknik adamın, “Bu bir şaka galiba!” dediği ortaya çıktı

http://skorer.milliyet.com.tr/furkan-bizim-oyuncumuz-mu-/galatasaray/detay/1812229/default.htm

bunuda milliyet'e yardımcıları anlattı, bizzat şahit oldum. Doğru haber
Sosyal ağlarda paylaş

eskisehire 200k ya oyuncu satmak zaten komikti herifler alperi satarken cinlik pesinde kostular simdi de bu herifle ilgileniyoruz diye cinlik pesinde kosuyolar. surekli bi radyoya oraya buraya acıklama pesindeler alperde de boyle olmustu bizimkiler senle ugrasamıycaz diyip salmıslardı yine boyle olup besiktas genc futbolcu coplugune bu da katılıcak galiba. sadf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...