Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Abi bi zahmet şikayet etsin insanlar. İnsanlara küfrediyosun. Napsın millet çetintaş gibi adres mi arasın forumda?

Şikayet mekanizması olmasa analar bacılar havada gezer forumda. Elbette birine burdan küfür ettiğinde fiziksel olarak hiçbişey olmuyor ama insanlar yine de rahatsız oluyor. Kelimeler eyleme dökülmeden de rahatsız edici olabilir.

* ile kürt yazdık diye ırççı ırççı diye şikayet edildik, 1 ay gittik ağzımızı açmadık. Ki ırkçılıkla zerre ilgim yok, 4 sene dersimli adamla aynı evi paylaştım can ciğer arkadaşım -benüm kürt arkadaşlarım da var olayı-. Gel gelelim forumun bi kuralı var ve ırkçı olmasam bile yazdığım onu hissettirdiği için şikayet edildik uçtuk.

Burdaki insan bilemez benim ırkçı olup olmadığımı özel hayatımda ama rahatsız olmuş, haklı haksız şikayet edilmişim ve mekanizma gereği ceza almışım.

Şimdi bu adam da şikayet etmesin o zaman.
Sen küfret şikayet edilmesin.
sipeys pr0n foto koysun.
noyan u*******cu muhabbeti yapsın.

E ara sokaktaki kumarcı kahvesi oldu burası?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sizin mantıkla esh'e yaver diyen herkesin uçması lazım.
anasına sövmekten beter çünkü direk karakterine basıyosun adamın. en büyük hakaret o bana göre.

sınırı nedir bu işin?

e olması lazım zaten.

ona işlemiyor.
sen küfredince işlemiyor.
şikayet ispiyonculuk olayına dönüyor sonra mesajların ana fikri.

E sapıtıyor kurallar. Paticikte tam demokrasi olmadığını biliyoruz, adam kayırma olayı yok değil ki zaten gizlenmiyor. Adam kayırma derken toleranslar kişilere göre farklı. Bunu kabul ediyoruz ister istemez.

Ama fazlası da bokunu çıkarmak oluyor. Bi yerden sonra türk ceza kanununa dönüyor paticik kuralları. Hırsızı dövdün diye hapse giriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...