Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişko musunuz?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

ulan geçen bir operasyon yapmışlar istanbuldaki masaj salonlarına...hikayesi o kadar komik ki. emniyet müdür yardımcılarından birisinin camı açıkken kadın(bu salonların reklamını genelde hoş hatunlara yaptırıyorlar,masaj salonunun ad,adres bilgilerini içeren küçük kağıtlar veya kartları camı açık olan arabalardan içeri atıyor bu hatunlar)atıveriyor kartı.

adam da meğer emniyette bu işlerle ilgili hazırlık yapıyormuş. birkaç haftalık hazırlıktan sonra onlarca salonu basmış göçertmişler B)-
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ulan geçen bir operasyon yapmışlar istanbuldaki masaj salonlarına...hikayesi o kadar komik ki. emniyet müdür yardımcılarından birisinin camı açıkken kadın(bu salonların reklamını genelde hoş hatunlara yaptırıyorlar,masaj salonunun ad,adres bilgilerini içeren küçük kağıtlar veya kartları camı açık olan arabalardan içeri atıyor bu hatunlar)atıveriyor kartı.

adam da meğer emniyette bu işlerle ilgili hazırlık yapıyormuş. birkaç haftalık hazırlıktan sonra onlarca salonu basmış göçertmişler B)-

adamlar zaten hazırlık yapmamış mı. kartın atılması etken mi?
Sosyal ağlarda paylaş

evet çünkü lap diye bu salonu basmışlar ve oradan hareketle diğer salonlara ulaşmışlar.
ulaşmalarını sağlayanlar da bu ilk bastıkları salonda yakaladıkları lavuklar :)

edit: yanlış anlama olmasın, bu emn.md.yrdcısı masaj salonlarına operasyon yapılması için hazırlık yaptırıyormuş,bir çok istihbarat toplamışlar.arabasına atılan kart araştırmalarını hızlandırmış.nirengi noktası olmuş onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

ocakta 127 kiloydum su anda 82 kiloyum, turkiyeye gelmesem net 70 filandim

sosyal hayatin olmadigi, tayyip yuzunden milletin icemedigi bu abidik ulkede butun hayat artik yemek ve mekanlar uzerine donuyormus onu tespit ettim, arastirmalarim bitsin sosyolojik olarak bu yaraya parmak basmaya calisicam
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sosyal hayatin olmadigi, tayyip yuzunden milletin icemedigi bu abidik ulkede butun hayat artik yemek ve mekanlar uzerine donuyormus onu tespit ettim, arastirmalarim bitsin sosyolojik olarak bu yaraya parmak basmaya calisicam

Abüüü bize hatunlara tanışabileceğimiz mekanlar mı açacaksın ?

http://cbimg9.com/graphics/08/05/51593c.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ocakta 127 kiloydum su anda 82 kiloyum, turkiyeye gelmesem net 70 filandim

Aynen öyle abi, özellikle Akboylar bu olaya çok düşkün. Tatlı falan olaylarına titriyorlar....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...